3D Pióra drukujące 

Pióra drukujące 3D to niesamowite produkty, które pozwolą nam na tworzenie różnorakich przedmiotów 3D. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno same pióra, jak i wkłady do nich.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Pióra drukujące 3D, czyli urządzenia, dzięki którym poszerzysz wodza, swojej wyobraźni

Pióra drukujące mają bardzo podobną zasadę działania, jak drukarki 3D. Dają nam one niemal nieograniczone możliwości podczas tworzenia różnorakich przedmiotów 3D. Świetnie sprawdzą się zarówno jako narzędzie pracy, ale także zapewnią doskonałą zabawę dzieciom, jak i dorosłym.

3D pióra drukujące działają na zasadzie nagrzewania wkładu Filament, a następnie jego skraplaniu. Filament w czasie dotknięcia powierzchni momentalnie zastyga i pozwala na tworzenie różnych przedmiotów, czy logotypów. Wkład filament to nic innego jak tworzywo sztuczne, które otrzymują Państwo wraz z piórem, a ponadto mogą dokupić w bardzo wielu kolorach. Kupując w naszym sklepie pióra 3D otrzymują Państwo w zestawie

  • Długopis drukujący
  • Zestaw filamentów ABS
  • Instrukcję obsługi
  • Uchwyt na pióro
  • Gotowe szablony do tworzenia postaci i obiektów

Pióra drukujące to sposób na niesamowity prezent, który nie tylko rozwinie wyobraźnie najmłodszych, ale także pozwoli im na wiele chwil wspaniałej zabawy.