Akcesoria do halogenów LED to produkty, dzięki którym montaż naszej lampy stanie się jeszcze bardziej uniwersalny. W sprzedaży posiadamy statywy i uchwyty do halogenów.

Akcesoria do Halogenów LED 

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Akcesoria i osprzęt do halogenów ledowych

Dbając o wszystkie potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy dla Państwa szereg akcesoriów, które mogą okazać się niezbędne podczas montażu naszej lampy zewnętrznej LED. W naszym sklepie znajdująsię akcesoria do halogenów LED wykonane tylko z wysokiej jakości materiałów, co daje im gwarancje wysokiej jakości i długiej trwałości. Osprzęt do halogenów LED, które posiadamy w sprzedaży to bardzo praktyczne urządzenia, które pozwolą na stabilny montaż naszej lampy i ułatwią codzienne korzystanie z naświetlaczy LED. W tej kategorii znajdą Państwo:

  • Uchwyty do halogenów LED - idealne, gdy ze względów montażowych potrzebujemy przedłużenia uchwytu naszej lampy. Wykonane z nierdzewnego materiału, malowane na czarno. Dostępne w różnych wielkościach, przystosowanych do lamp o mocy 10W, 20W i 30W.
  • Stojaki do halogenów LED - to urządzenia, które pozwolą nam bezpiecznie i stabilnie umocować naszą lampę, ale także dowolnie regulować jej pozycję. Idealne rozwiązanie, kiedy często potrzebujemy przemieszczać naszą lampę. W naszej ofercie dostępne są stojaki na jeden, jak i dwa naświetlacze.