Akcesoria do paneli LED to kategoria, w której zakupią Państwo komplet akcesoriów, dedykowanych do montażu wcześniej zakupionej lampy. W sprzedaży ramki natynkowe, klipsy montażowe, jak i stalowe linki do zwieszania.

Akcesoria do paneli LED 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 53 elementów

Akcesoria do montażu paneli LED

Akcesoria do montażu paneli LED to kategoria, w której znajdzie się kompletny osprzęt do zamontowania wybranej przez naszych klientów lampy. Pozwalają na trwały i bezpieczny montaż Paneli LED o dowolnym wymiarze na suficie, ścianie, czy innej powierzchni. Dzięki akcesoriom montażowym zamontujemy panel natynkowo, podtynkowo lub stworzysz z niego lampę wiszącą. W sprzedaży posiadamy:

Ramki natynkowe do Paneli LED

Ramka do panelu LED służy do łatwego, natynkowego montażu paneli. Są wstępnie złożone, a w celu zakończenia instalacji, należy wsunąć panel, a następnie dokręcić ostatni bok ramki. Całość możemy ze spokojem zamontować do dowolnej płaskiej powierzchni w naszym domu. W naszej ofercie posiadamy:

  • Ramki natynkowe 60x60 białe
  • Ramki natynkowe 60x60 srebrne
  • Ramki natynkowe 30x120 białe
  • Ramki natynkowe 30x120 srebrne

Linki do zwieszania paneli LED

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również dedykowane zawiesia do paneli LED. Zwiększają one zdecydowanie spektrum zastosowań naszej lampy i dostosowują go do naszych indywidualnych preferencji. Linki do paneli o długości 1 metra z możliwością regulacji.

Uchwyty do paneli LED

Klipsy montażowe do paneli LED służą do trwałego i szybkiego montażu naszych lamp w systemach sufitów podwieszanych. W sprzedaży kompletne zestawy, składające się z 4 uchwytów.