Akcesoria do Plafonów z czujnikiem ruchu i zmierzchu 

Akcesoria do plafonów to produkty, które zwiększą nasz komfort i wygodą w trakcie używania plafonów ledowych. W naszej ofercie wysokiej jakości komponenty, które zapewnią długie i niezawodne działanie.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Szybki podgląd
  12.48 zł W magazynie

  Wymienna maskownica w kolorze czarnym V-TAC została wykonana z wysokiej jakości komponentów. Gwarancja 5 lata. 

  12.48 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  17.38 zł W magazynie

  Oprawa V-TAC Square Fittings Case wykonana z wysokiej jakości komponentów została przystosowana do plafonu o mocy 9W. 

  17.38 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  18.15 zł W magazynie

  18.15 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  18.15 zł W magazynie

  18.15 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  23.69 zł W magazynie

  Oprawa SQUARE FITTINGS CASE producenta V-TAC została przystosowana do plafonu o mocy 24W. Wykonana z wysokiej jakości komponentów. 

  23.69 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  73.52 zł W magazynie

  Oprawa przystosowana do montażu podtynkowego producenta V-TAC, która została wykonana z wysokiej jakości komponentów. 

  73.52 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  251.85 zł W magazynie

  251.85 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Akcesoria do plafonów z czujnikiem ruchu i zmierzchu

akcesoria do plafonów LED, czujniki ruchu do plafonów LED

 

Najwyższej jakości akcesoria do plafonów z czujnikiem ruchu i zmierzchu – dzięki nim mogą Państwo podwyższyć komfort i bezpieczeństwo w swoim domu oraz w jego pobliżu. Dla klientów przygotowaliśmy szeroką gamę wysokiej jakości komponentów, które wyróżniają się niezawodnym i wydajnym działaniem. Dodatkowo dostarczamy je w krótkich terminach i zapewniamy niskie ceny!

 

Nowoczesne czujniki stosowane w instalacjach oświetleniowych czy alarmowych są projektowane tak, aby działać skutecznie i podwyższać poziom bezpieczeństwa osób przebywających w ich zasięgu. Jednocześnie pozwalają one na zapobieganie włamaniom czy szybko informują o obecności osoby na danym terenie.

 

Czujniki zmierzchu oraz czujniki ruchu do plafonów LED, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, to elementy, które doskonale nadają się do montażu na ganku domu, na tarasie, ale również we wnętrzach, na przykład na korytarzu, w przedpokoju czy też w łazience, ponieważ są one odporne na czynniki atmosferyczne oraz wilgoć.

                                   

W przypadku montażu zewnętrznego mogą one włączać się automatycznie wtedy, gdy zapadnie zmierzch, dlatego też użytkownik nie ma wtedy potrzeby włączania ich samodzielnie. Czujniki ruchu z kolei automatycznie reagują na ruch i wtedy uruchamiają oświetlenie. Oba te rodzaje czujników mogą być też wykorzystane wspólnie.

 

Wszystkie oferowane przez nas akcesoria do plafonów LED są niezawodnym i skutecznym urozmaiceniem instalacji ledowych, dlatego też zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z pełną ofertą. W niewysokiej cenie mogą Państwo zakupić komponenty, które nie tylko poprawią komfort domowników oraz gości, ale również podwyższą poziom bezpieczeństwa, na przykład będą zapobiegały włamaniom i kradzieżom.

 

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi produktami, prosimy o skontaktowanie się z nami, a nasi pracownicy będą mogli wówczas odpowiedzieć wyczerpująco i doradzić, jakie z nich sprawdzą się najlepiej w danym miejscu montażu.

 

Zapraszamy serdecznie na zakupy do naszego sklepu on-line!