Akcesoria do taśm LED 

Akcesoria do taśm LED to między innymi złączki zaciskowe oraz do lutowania. Złączki występują w kilku wersjach do różnych taśm Led począwszy od 8mm do 10mm. Pierwsze złączki 8mm polecane są do taśm na diodzie 3525, 2835. Drugim typem są złączki 10mm te polecane są do taśm 5050, RGB czy 5630. 

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 135 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 135 elementów

Akcesoria do taśm LED – efektowne oświetlenie w Twoim wnętrzu

Technologia LED to nowoczesna forma światła. Ogromne możliwości jej wykorzystania i szerokie spektrum zastosowania sprawiły, że jest ona nieodłącznym elementem nowoczesnych wnętrz. Szczególne znaczenie w aranżacji przestrzeni odgrywają taśmy LED. Można je wykorzystać  do oświetlenia mebli, schodów, łóżka w sypialni i wnętrza szafy oraz garderoby. Akcesoria do taśm LED poszerzają ich możliwości. Umożliwiają skonstruowanie bezpiecznej oraz dostosowanej do indywidualnych potrzeb instalacji LED, w których główną rolę odgrywają taśmy i listwy.

Montaż taśmy LED to szeroka oferta produktowa skierowana do wszystkich entuzjastów nowoczesnych rozwiązań świetlnych i poszukiwaczy niekonwencjonalnych rozwiązań. Wśród nich są gniazda i wtyczki montażowe, złączki do taśm LED, przewody, włączniki i dwustronne taśmy klejące.

Połączenie taśmy led - proste rozwiązania

Podłączenie taśmy LED rgb wcale nie musi być trudne! Na szczególną uwagę zasługują złączki. Dzięki nim możesz połączyć kilka elementów instalacji LED. Warto jest je wykorzystać w momencie, kiedy dokonałeś zakupu taśmy sprzedawanej na metry. Przy ich wykorzystaniu dopasujesz ją do wymiarów pomieszczenia, mebli czy schodów. Akcesoria do taśm LED zostały przez nas wybrane z uwzględnieniem oczekiwań naszych klientów. Dzięki nim możesz maksymalnie wykorzystać potencjał taśm, których popularność z każdym kolejnym rokiem jest coraz większa. Taśmy to nie tylko praktyczne oświetlenie, ale również element dekoracji wnętrza. Idealnie sprawdzą się jako oświetlenie stopni schodów w mieszkaniu, przez co zyskasz bezpieczeństwo poruszania się po ciemnym korytarzu. Ponadto z łatwością odnajdziesz ulubioną bluzkę czy sukienkę w swojej szafie, jeżeli znajdzie się w niej oświetlenie.

Oferujemy łączenie taśm LED umożliwiające stworzenie kompletnej, niezawodnej instalacji. Szeroki wybór pozwala na dostosowanie ich do rodzaju taśmy oraz efektów, jakie chcesz osiągnąć, wykorzystując taśmy w swoim domu.