Akcesoria TV 

Akcesoria do telewizorów to bardzo praktyczne produkty, do każdego pomieszczenia, w którym znajduje się odbionik telewizyjny. Są to proste, a zarazem nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenia, które pozwolą stworzyć Ci swoje własne kino domowe.

Podkategorie

 • Półki ścienne pod TV

  Półka ścienna pod TV to elegancki, a zarazem bardzo funkcjonalny element, który zamocują Państwo pod swoim odbiornikiem telewizyjnym. Świetnie współpracują  z uchwytami do TV, a ponadto pozwolą nam na wygodne zamocowanie DVD, tunera lub dekodera.

 • Uchwyty do TV

  Zastanawiasz się, jak w bezpieczny sposób umieścić telewizor lub monitor na ścianie w salonie, gabinecie, biurze czy sypialni? Proponujemy wysokiej jakości uchwyty TV, które dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań. 

 • Tunery/anteny DVB-T

  Tunery i anteny DVB-T to podstawowe akcesoria, które pozwolą Państwu na odbiór cyfrowej telewizji naziemnej. W naszej ofercie wysokiej jakości urządzenia zapewniające wysoką trwałość i dobry odbiór sygnału.

 • Stoliki/wózki TV

  Stoliki i wózki TV to urządzenia, w których umieszczą Państwo większość telewizorów dostępnych na rynku. Stoliki zostały wyposażone w kółka i różne regulacje, dzięki czemu są łatwe w przenoszeniu i bardzo mobilne.

 • Maszty do anten satelitarnych

  Maszty antenowe to produkty, które zapewnią Państwu trwały, a zarazem stabilny montaż Twojej anteny satelitarnej. W zestawie wraz z uchwytem otrzymają Państwo komplet akcesoriów montażowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 118 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 118 elementów

Akcesoria do telewizorów, czyli wszystko co potrzebujesz do stworzenia własnego kina domowego

Współczesne czasy wyrzuciły ze swojej oferty stare telewizory kineskopowe, które zostały zastąpione przez nowoczesne urządzenia wykonanie w technologii LED i LCD. Dbając o swoich klientów i podążając za coraz to nowszymi trendami sklep internetowy zarowka-led.com, przygotował dla Państwa szeroką gamę produktów, które z pewnością pozwolą naszym klientom na sworzenie swojego własnego kina domowego. Akcesoria TV to bardzo praktyczne i funkcjonalne urządzenia, które świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, w którym znajduje się odbionik telewizyjny.

 • Akcesoria do TV do szeroka baza produktów, które podzieliliśmy odpowiednie kategorie, ze wględu na rodzaj zastosowanie i ich funkcje. W naszym sklepie online zakupią Państwo:
 • Uchwyty do telewizorów - pozwolą nam na zamocowanie naszego odbiornika na ścianie lub sufice i jego płynną oraz łatwą regulację w pionie i w poziomie.
 • Tunery i anteny DVB-T - pozwalające na połączenie naszego TV z współczesnym standardem telewizji naziemnej
 • Półki pod dekoder - eleganckie i praktyczne, posłużą nam jako półki pod urządzenia podpięte do naszego TV
 • Stoliki TV z uchwytem - uchwyty do telewizorów z bardzo funkcjonalnymi stolikami
 • Wózki TV - szybkie przemieszczenie naszego telewizora jeszcze nigdy nie było takie łatwe i proste
 • Transmitery sieciowe TV - pozwalają na podłączenie naszego TV do sieci Wi-Fi