Akumulatorki do aparatów 

Akumulatory do aparatów to niezbędny osprzęt dla każdego fotografa hobbysty, czy profesjonalisty. W sprzedaży baterie do urządzeń firmy: Sony, Canon, Nikon, Samsung oraz wielu innych renomowanych producentów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Akumalatorki do aparatów i kamer

Amatorscy, jak i ci profesjonalni fotografowie bardzo często borykają się z problemem zbyt krótkiej pracy na baterii swojego urządzenia. Nie możemy sobie pozwolić, aby nasz aparat odmówił pracy w momencie profesjonalnej sesji zdjęciowej, czy w trakcie realizowania hobby. Znakomite rozwiązanie tego problemu stanowią zapasowe akumulatory do aparatów. Fabryczne baterie nie zawsze wytrzymują bardzo intensywne prace, więc zapasowa bateria do aparatu to znakomite rozwiązanie. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo:

  • akumululator do aparatu Olympus
  • akumululator do aparatu Canon
  • akumululator do aparatu Sony
  • akumululator do aparatu Panasonic
  • akumululator do aparatu Samsung
  • akumululator do aparatu Nikon

Wszystkie baterie do aparów w naszej ofercie to produkty renomowanej marki ART.

Wybór odpowiedniej baterii do aparatu

W zależności od aparatu jaki posiadamy, jego bateria będzie miała inną pojemność i napięcie. Dla przykładu bateria do aparatu Sony HDR-SR10E posiada napięcie 7,2V i pojemność 1800 mAH, natomiast akumulator do aparatu tego samego producenta, lecz o modelu DSC-TX100 posiada napięcie 3,6V i pojemność 630mAH. Wszystkie baterie do aparatów dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości produkty firmy ART. Charakteryzują się długą trwałości i brakiem szybkiego spadku wydajności po długim okresie użytkowania. Jeśli mają Państwo problem z doborem odpowiedniego akumulatora do swojego urządzenia, prosimy kontaktować się z naszym działem handlowym: 531 344 300.