Anteny LTE i akcesoria 

Anteny LTE to bardzo przydatne urządzenia, które znacząco poprawią prędkość odbioru, jak i nadawania sygnału internetu w naszym domu. W sprzedaży posiadamy anteny wewnętrzne, zewnętrzne, jak i komplet akcesoriów do nich.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Antena LTE, jako urządzenie do poprawy prędkości internetu

Anteny LTE to narzędzia, które poprawią prędkość zarówno odbioru, jak i nadawania sygnału internetu, w miejscach, w których sygnał jest zbyt słaby do osiągnięcia zadowalającej prędkości sieci. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo urządzenia takie jak:

  • Antena LTE wewnętrzna - przystosowana do zastosowań wewnętrznych
  • Antena LTE zewnętrzna - przystosowana do zastosowań zewnętrznych
  • Konektor FME uniwersalny - do modemów GSM oraz routerów

Kiedy anteny LTE poprawią prędkość naszego internetu?

Bardzo często klienci internetu mobilnego spotykają się z problemem odpowiedniej siły sygnału. W wielu przypadkach jest to spowodowane znaczącą odległością naszego urządzenia mobilnego od stacji bazowej. Anteny LTE stanowią świetny pomysł na zwiększenie prędkości naszego internetu. Odpowiednio zamontowana antena LTE (ukierunkowana na stację bazową) zwiększy prędkość pobierania, jak i wysyłania nawet kilkukrotnie. Wszystkie anteny LTE dostępne w naszej ofercie pracują na częstotliwości 1800Mhz, czyli na paśmie, na którym obecnie pracuje technologia LTE w Polsce.