Wszystko o Led

Najlepsze oświetlenie do czytania

Nadchodzą długie, zimowe wieczory. Ciemno robi się już po południu i oświetlenie jest szczególne ważne podczas czytania lub pracy przy komputerze. Przy odpowiednim oświetleniu unikniemy problemów ze wzrokiem, zmęczenia i znacznie zmniejszymy ryzyko bólów głowy. Oczywiście najlepsze dla oczu jest światło dzienne, tego jednak w sezonie jesienno zimowym za mało. 
Czytaj dalej
Najlepsze oświetlenie na romantyczną randkę w domu

Stworzenie romantycznego nastroju za pomocą światła wcale nie musi być trudne. Sprawdź jakie sztuczki warto zastosować, tworząc romantyczne i wyjątkowe oświetlenie randki w domu.
Czytaj dalej
Inteligentne oświetlenie w Twoim domu

Internet rzeczy całkowicie zrewolucjonizował współczesny styl życia, zwłaszcza w sferze domowej, gdzie komfort codzienny jest szczególnie ważny. Automatyka pozwala spersonalizować wnętrze w zależności od indywidualnych preferencji i zapewnić całkowitą wygodę w domu.
Czytaj dalej
Home office – jak oddzielić życie prywatne od pracy?

Praca z domu ma wiele oczywistych zalet, jednak na dłuższą metę stanowi spore wyzwanie, zwłaszcza dla osób, które nie praktykowały takiej formy zatrudnienia wcześniej. Podpowiadamy, jak najlepiej się zorganizować, aby osiągnąć optymalne efekty i jednocześnie zadbać o dobre samopoczucie.
Czytaj dalej
Oświetlenie podbitki dachowej - co wybrać?

W tym wpisie postaramy się pokrótce opowiedzieć o oświetleniu podbitki domu. Jakie oświetlenie podbitki wybrać, kiedy je zaplanować i zamontować, jakie korzyści z jego posiadania płyną. 
Czytaj dalej
Ledy na suficie - podświetlenie sufitu LED

Ledy na suficie mogą całkowicie odmienić nasze wnętrze, jego estetykę, funkcjonalność, a także ogólne wrażenie. Sprawdź w jaki sposób przygotować podświetlenie sufitu LED dla nowoczesnego wnętrza.
Czytaj dalej
Oświetlenie szafy — jakie Ledy wybrać?

Oświetlenie szafy może zdecydowanie ułatwić poranne, czy wieczorne przygotowywania się do wyjścia z domu. Ledy w szafie to nie tylko sposób na energooszczędne oświetlenie, ale również niezwykle efektywne, a zarazem efektowne.
Czytaj dalej
Oświetlenie podszafkowe i możliwości ledów

Oświetlenie podszafkowe znajdzie swoje zastosowanie w wielu pomieszczeniach w naszym domu. Najczęściej lampki podszafkowe wykorzystujemy w meblach kuchennych, salonowych, czy łazienkowych. Sprawdź jakie oświetlenie podszafkowe LED będziesz mógł wykorzystać do dodatkowe doświetlenia.
Czytaj dalej
Kinkiet z czujnikiem ruchu - wewnętrzny i zewnętrzny

Kinkiet z czujnikiem ruchu możemy zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Kinkiet wewnętrzny z czujnikiem doskonale sprawdzi się w długich korytarzach, czy holach, natomiast kinkiet ogrodowy z czujnikiem ruchu, elegancko oświetli elewację naszego budynku.
Czytaj dalej
Lampy LED do oświetlenia hali przemysłowej

Oświetlenie LED hali produkcyjnej, czy przemysłowej może pozytywnie wpłynąć na efektywność pracy, ale także na znacznie niższe koszty eksploatacji energii. Sprawdź jakie lampy LED do oświetlenia hali przemysłowej sprawdzą się najlepiej i jakiego typu oprawy najlepiej wybierać.
Czytaj dalej