Informacje

Producenci

Wszystko o Led

Normy oświetlenia na stanowisku pracy dla pomieszczeń biurowych

Oświetlenie stanowiska pracy ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo, ale także wygodę naszych pracowników. Zadbajmy o to, aby nasze pomieszczenia biurowe, czy magazynowe spełniały wszystkie normy oświetlenia.
Czytaj dalej
Oświetlenie warsztatu - jakie lampy do warsztatu samochodowego?

Oświetlenie warsztatu będzie miało ogromny wpływ na wygodę jego użytkowania, a także na różne prace, które będziemy w nim wykonywać. Wybierając odpowiednie lampy ledowe do warsztatu powinniśmy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych czynników. Zapoznaj się z naszym wpisem i sprawdź jakie oświetlenie do warsztatu najlepiej wybrać.
Czytaj dalej
Jakie oświetlenie do salonu fryzjerskiego?

Jakie oświetlenie do salonu fryzjerskiego wybrać? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym najnowszym wpisie. Dobierając oświetlenie do salonu fryzjerskiego, powinniśmy spełnić nie tylko nasze wymagania, ale również normy oświetleniowe. Pamiętajmy również o naszych klientach, których odpowiednio oświetlona reklama, przyciągnie do naszego salonu.
Czytaj dalej
Jak oświetlić restaurację?

Projekt oświetlenia restauracji należy od początku do końca dobrze rozplanować i przemyśleć. Musi on nie tylko budować odpowiedni klimat wnętrza, ale także być odpowiedni dla gości, jak i personelu. Nie możemy zapomnieć także o oświetleniu ewakuacyjnym, które zapewni nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa w razie przypadkowej awarii.
Czytaj dalej
Oświetlenie kościołów - jak oświetlić obiekty sakralne?

Oświetlenie kościołów i innych obiektów sakralnych odgrywa niesamowitą rolę w odbiorze obiektu przez wiernych, a także w jego aranżacji. Odpowiednio oświetlony ołtarz, czy obrazy kościelne przyciągną uwagę i będą stanowić ważny i gustowny element aranżacji wnętrza.
Czytaj dalej
Oświetlenie sklepowe - jak je zaprojektować?

Oświetlenie sklepowe, jego projekt i dobór odpowiednich lamp do ogólnego i akcentowego oświetlenia, to dosyć trudne zadanie. Zapoznaj się z naszym wpisem i dowiedz się jakie lampy sklepowe najlepiej sprawdzą się w sklepie odzieżowym, spożywczym, czy mięsnym.
Czytaj dalej
Jaki uchwyt do TV wybrać?

Jak przymocować telewizor do ściany? Uchwyt do TV będzie do tego idealnym rozwiązaniem, które nie tylko pozwoli na bezpieczne zawieszenie naszego TV, ale także na dodatkową jego regulację.
Czytaj dalej
Profile LED - czym są i do czego służą

Profil aluminiowy LED to wynalazek współczesnych czasów, których przyniósł ze sobą wiele korzyści, idący w związku z montażem taśm ledowych. Sprawdź, do czego służą profile LED i w jaki sposób sprawdzą się w przypadku Twojej aranżacji.
Czytaj dalej
Rodzaje gwintów żarówek

Różne dostępne gwinty żarówek często mogą stanowić nie lada problem w wyborze odpowiedniego zamiennika dla naszego źródła światła. Przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie wszystkich dostępnych trzonków żarówek, aby jak najbardziej ułatwić wybór naszym klientom.
Czytaj dalej
Montaż opraw oświetleniowych - jak to zrobić?

Oświetlenie halogenowe to sposób na atrakcyjnie wyglądające wnętrze, które osiągniemy dosyć prostym i niezbyt drogim sposobem. Montaż oprawy halogenowej w suficie podwieszanym wcale nie jest zbyt trudny, aby nie móc wykonać tego samemu. 
Czytaj dalej