Informacje

Producenci

Oświetlenie Led

Blog o oświetleniu LED

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wpisami na temat oświetlenia LED. Znajdą Państwo tutaj nie tylko cenne porady, ale także instrukcje montażu, nowoczesne aranżacje, jak i wszystkie nowinki technologiczne związane z oświetleniem ledowym. Blog o oświetleniu LED pisany przez profesjonalistów, zarówno dla hobbystów, jak i zawodowców.

Kąt świecenia LED - co warto wiedzieć?

Kąt świecenia LED ma niezwykle ważne znaczenie w każdym projekcie oświetlenia. Obecnie na rynku mamy do dyspozycji wiele różniących się nie tylko mocą świetlną, ale także kątem strumienia świetlnego. Sprawdź jakie źródła światła najlepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu.
Czytaj dalej
Jakie otwory pod halogeny sufitowe?

Oprawy halogenowe z żarówkami są obecnie bardzo często stosowanym rozwiązaniem oświetleniowym. Ich montaż jest bardzo prosty, ale powinniśmy wybrać do nich zarówno odpowiedni otwór pod halogen sufitowy, jak i wprost proporcjonalną do tego średnicę oczek halogenowych. Sprawdź jaki otwór przygotować i jakiej wielkości oprawy halogenowe są obecnie dostępne.
Czytaj dalej
Jak rozmieścić halogeny w kuchni?

Rozmieszczenie halogenów w kuchni ma niezwykły wpływ nie tylko na wygląd naszego wnętrza, ale również jego oświetlenie. Sprawdź jak rozmieścić halogeny na suficie w kuchni i jakie żarówki do nich wybrać.
Czytaj dalej
Oświetlenie garażu - co wybrać?

Oświetlenie garażu odgrywa bardzo ważną rolę w miejscu, w którym parkujemy nasze pojazdy i dokonujemy ich drobnych napraw. Sprawdź jakie lampy LED do garażu najlepiej wybrać i która barwa światła będzie najbardziej odpowiednia.
Czytaj dalej
Oświetlenie pokoju LED

Wybierz Ledy do pokoju, które doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny, ale także jako główne oświetlenie. Sprawdź jak oświetlić pokój ledami i na jakie lampy najczęściej decydują się nasi klienci.
Czytaj dalej
Podświetlenie ściany taśmą LED

Podświetlenie ściany taśmą LED to coraz częściej spotykany element aranżacyjny we współczesnych wnętrzach. Sprawdź jakie Ledy na ścianę wybrać, oraz dobierz do nich odpowiednie komponenty.
Czytaj dalej
Instalacja LED w samochodzie

Sprawdź jak podłączyć Ledy w samochodzie i które komponenty najlepiej się do tego sprawdzą. Specjalny wpis dla wszystkich miłośników samochodowego tunigu i oświetlenia.
Czytaj dalej
Lampa LED do akwarium-jaką wybrać

Jaką lampę Led do akwarium najlepiej wybrać i jak dobrać najlepsze światło do akwarium roślinnego. Dowiedz się jaki rodzaj lamp sprawdzi się w twoim zbiorniku i w co warto zainwestować, aby oświetlenie było zarówno dekoracyjne, jak i praktyczne.
Czytaj dalej
Taśmy LED - rodzaje i oznaczenia

Dowiedz się czym są oznaczenia jakie znajdziesz na opakowaniu taśmy LED. Czym kierować się podczas wyboru tej odpowiedniej. Jaką paletę barw zapewniają nam taśmy RGB i jaka dioda SMD będzie najlepsza.
Czytaj dalej
Jakie żarówki LED wybrać?

Żarówki LED charakteryzują się energooszczędnym rozwiązaniem oświetlenia do domu. Dowiedz się jakie żarówki LED wybrać oraz które żarówki są najbardziej energooszczędne.
Czytaj dalej