Informacje

Producenci

Oświetlenie Led

Blog o oświetleniu LED

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wpisami na temat oświetlenia LED. Znajdą Państwo tutaj nie tylko cenne porady, ale także instrukcje montażu, nowoczesne aranżacje, jak i wszystkie nowinki technologiczne związane z oświetleniem ledowym. Blog o oświetleniu LED pisany przez profesjonalistów, zarówno dla hobbystów, jak i zawodowców.

Normy oświetlenia na stanowisku pracy dla pomieszczeń biurowych

Oświetlenie stanowiska pracy ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo, ale także wygodę naszych pracowników. Zadbajmy o to, aby nasze pomieszczenia biurowe, czy magazynowe spełniały wszystkie normy oświetlenia.
Czytaj dalej
Oświetlenie warsztatu - jakie lampy do warsztatu samochodowego?

Oświetlenie warsztatu będzie miało ogromny wpływ na wygodę jego użytkowania, a także na różne prace, które będziemy w nim wykonywać. Wybierając odpowiednie lampy ledowe do warsztatu powinniśmy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych czynników. Zapoznaj się z naszym wpisem i sprawdź jakie oświetlenie do warsztatu najlepiej wybrać.
Czytaj dalej
Jakie oświetlenie do salonu fryzjerskiego?

Jakie oświetlenie do salonu fryzjerskiego wybrać? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym najnowszym wpisie. Dobierając oświetlenie do salonu fryzjerskiego, powinniśmy spełnić nie tylko nasze wymagania, ale również normy oświetleniowe. Pamiętajmy również o naszych klientach, których odpowiednio oświetlona reklama, przyciągnie do naszego salonu.
Czytaj dalej
Jak oświetlić restaurację?

Projekt oświetlenia restauracji należy od początku do końca dobrze rozplanować i przemyśleć. Musi on nie tylko budować odpowiedni klimat wnętrza, ale także być odpowiedni dla gości, jak i personelu. Nie możemy zapomnieć także o oświetleniu ewakuacyjnym, które zapewni nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa w razie przypadkowej awarii.
Czytaj dalej
Oświetlenie kościołów - jak oświetlić obiekty sakralne?

Oświetlenie kościołów i innych obiektów sakralnych odgrywa niesamowitą rolę w odbiorze obiektu przez wiernych, a także w jego aranżacji. Odpowiednio oświetlony ołtarz, czy obrazy kościelne przyciągną uwagę i będą stanowić ważny i gustowny element aranżacji wnętrza.
Czytaj dalej
Oświetlenie sklepowe - jak je zaprojektować?

Oświetlenie sklepowe, jego projekt i dobór odpowiednich lamp do ogólnego i akcentowego oświetlenia, to dosyć trudne zadanie. Zapoznaj się z naszym wpisem i dowiedz się jakie lampy sklepowe najlepiej sprawdzą się w sklepie odzieżowym, spożywczym, czy mięsnym.
Czytaj dalej
Profile LED - czym są i do czego służą

Profil aluminiowy LED to wynalazek współczesnych czasów, których przyniósł ze sobą wiele korzyści, idący w związku z montażem taśm ledowych. Sprawdź, do czego służą profile LED i w jaki sposób sprawdzą się w przypadku Twojej aranżacji.
Czytaj dalej
Rodzaje gwintów żarówek

Różne dostępne gwinty żarówek często mogą stanowić nie lada problem w wyborze odpowiedniego zamiennika dla naszego źródła światła. Przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie wszystkich dostępnych trzonków żarówek, aby jak najbardziej ułatwić wybór naszym klientom.
Czytaj dalej
Montaż opraw oświetleniowych - jak to zrobić?

Oświetlenie halogenowe to sposób na atrakcyjnie wyglądające wnętrze, które osiągniemy dosyć prostym i niezbyt drogim sposobem. Montaż oprawy halogenowej w suficie podwieszanym wcale nie jest zbyt trudny, aby nie móc wykonać tego samemu. 
Czytaj dalej
Oświetlenie zewnętrzne i przemysłowe - jak o nie zadbać?

Oświetlenie przemysłowe wykonane w technologii LED to energooszczędny i trwały zamiennik tradycyjnych lamp przemysłowych. Pamiętajmy jednak o tym, że ich długa trwałość zależy także od odpowiedniego ich użytkowania i dbania o nie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym wpisem na temat specjalistycznego oświetlenia.
Czytaj dalej