Informacje

Producenci

Oświetlenie Led

Blog o oświetleniu LED

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wpisami na temat oświetlenia LED. Znajdą Państwo tutaj nie tylko cenne porady, ale także instrukcje montażu, nowoczesne aranżacje, jak i wszystkie nowinki technologiczne związane z oświetleniem ledowym. Blog o oświetleniu LED pisany przez profesjonalistów, zarówno dla hobbystów, jak i zawodowców.

Ledy na suficie - podświetlenie sufitu LED

Ledy na suficie mogą całkowicie odmienić nasze wnętrze, jego estetykę, funkcjonalność, a także ogólne wrażenie. Sprawdź w jaki sposób przygotować podświetlenie sufitu LED dla nowoczesnego wnętrza.
Czytaj dalej
Oświetlenie szafy — jakie Ledy wybrać?

Oświetlenie szafy może zdecydowanie ułatwić poranne, czy wieczorne przygotowywania się do wyjścia z domu. Ledy w szafie to nie tylko sposób na energooszczędne oświetlenie, ale również niezwykle efektywne, a zarazem efektowne.
Czytaj dalej
Oświetlenie podszafkowe i możliwości ledów

Oświetlenie podszafkowe znajdzie swoje zastosowanie w wielu pomieszczeniach w naszym domu. Najczęściej lampki podszafkowe wykorzystujemy w meblach kuchennych, salonowych, czy łazienkowych. Sprawdź jakie oświetlenie podszafkowe LED będziesz mógł wykorzystać do dodatkowe doświetlenia.
Czytaj dalej
Kinkiet z czujnikiem ruchu - wewnętrzny i zewnętrzny

Kinkiet z czujnikiem ruchu możemy zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Kinkiet wewnętrzny z czujnikiem doskonale sprawdzi się w długich korytarzach, czy holach, natomiast kinkiet ogrodowy z czujnikiem ruchu, elegancko oświetli elewację naszego budynku.
Czytaj dalej
Lampy LED do oświetlenia hali przemysłowej

Oświetlenie LED hali produkcyjnej, czy przemysłowej może pozytywnie wpłynąć na efektywność pracy, ale także na znacznie niższe koszty eksploatacji energii. Sprawdź jakie lampy LED do oświetlenia hali przemysłowej sprawdzą się najlepiej i jakiego typu oprawy najlepiej wybierać.
Czytaj dalej
Lampy robocze LED - jakie wybrać?

Lampy robocze LED doskonale sprawdzą się w miejscach w przydomowych garażach, warsztatach, czy jako dodatkowe oświetlenie w pojazdach terenowych oraz ciągnikach. Światła LED robocze są na tyle uniwersalne, że będziemy mogli zastosować je w praktycznie każdym miejscu wymagającym dodatkowego oświetlenia.
Czytaj dalej
Lampy do pokoju młodzieżowego - jakie wybrać?

Lampy do pokoju młodzieżowego i ich wybór nie zawsze jest prosty i szybki. Obecnie na rynku mamy dostępnych wiele modeli, które dopasują się praktycznie do każdego wnętrza. Sprawdź jakie oświetlenie do pokoju młodzieżowego wybrać.
Czytaj dalej
Klasy Efektywności Energetycznej

Sprawdź, czym są klasy efektywności energetycznej i w jaki sposób odpowiednio odczytywać informacje o produktach.
Czytaj dalej
Kąt świecenia LED - co warto wiedzieć?

Kąt świecenia LED ma niezwykle ważne znaczenie w każdym projekcie oświetlenia. Obecnie na rynku mamy do dyspozycji wiele różniących się nie tylko mocą świetlną, ale także kątem strumienia świetlnego. Sprawdź jakie źródła światła najlepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu.
Czytaj dalej
Jakie otwory pod halogeny sufitowe?

Oprawy halogenowe z żarówkami są obecnie bardzo często stosowanym rozwiązaniem oświetleniowym. Ich montaż jest bardzo prosty, ale powinniśmy wybrać do nich zarówno odpowiedni otwór pod halogen sufitowy, jak i wprost proporcjonalną do tego średnicę oczek halogenowych. Sprawdź jaki otwór przygotować i jakiej wielkości oprawy halogenowe są obecnie dostępne.
Czytaj dalej