Informacje

Oświetlenie LED

Producenci

Oświetlenie Led

Oświetlenie sufitowe Led

Oświetlenie sufitowe Led to idealne rozwiązanie zarówno do naszych domów jak i mieszkań ale równięż coraz częściej stosowane w przemyśle i miejscach użyteczności publicznej. Bogaty wybór oświetlenia sufitowego Led pozwala nam na dobór idealnych rozwiązań do każdego newralgicznego miejsca. 
Czytaj dalej
Oświetlenie do altany

Altana to bardzo praktyczne miejsce dzięki któremu możemy spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu np. podczas wspólnego posiłku. Odpowiednie oświetlenie do altany pozwala nam spędzać w niej jeszcze więcej czasu bez względu na porę doby. Jak więc odpowiednio oświetlić altanę ogrodową?
Czytaj dalej
Nowoczesne oświetlenie sklepu

Oświetlenie to jeden z ważniejszych aspektów podczas projektowania i tworzenia sklepu. Dobrze dobrane nowoczesne oświetlenie sklepu sprawia, że klienci chętnie do nas wracają co bezpośrednio przekłada się na przyszłą sprzedaż. 
Czytaj dalej
Czym są żarówki ledowe?

Dowiedz się kilka ciekawostek na temat żarówek LED, aby pogłębić swoją wiedzę na ich temat. Skąd pochodzi ich nazwa, czy powinny się tak nazywać, oraz jakie są ich rodzaje?
Czytaj dalej
Oświetlenie restauracji

Odpowiednie oświetlenie restauracji to wyzwanie dla każdego restauratora. Za pomoca światła tworzymy klimat miejsca i usprawniamy prace personelu. Jak zatem dobrze oświetlić restaurację?
Czytaj dalej
Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne LED

Dowiedz się więcej na temat tego czym jest oświetlenie awaryjne LED i oświetlenie ewakuacyjne LED. Poznaj różnice między nimi i podstawowe aspekty, które warto wziąć od uwagę podczas zakupu tego typu oświetlenia.
Czytaj dalej
Jaki zasilacz do LED wybrać?

Jaki zasilacz do LED wybrać? Czym się kierować? Czy starego typu zasilacze również się nadają, czy lepiej wybrać specjalny, dedykowany do oświetlenia LED model? Zapraszamy do lektury.
Czytaj dalej
Jak oświetlić miejsce pracy

Dobrze oświetlone miejsce pracy, pozwala nam na wykorzystanie pełni naszych możliwości, bez przemęczania naszego wzroku i poczucia znużenia. Jak więc oświetlić prawidłowo miejsce pracy?
Czytaj dalej
Nowoczesne aranżacje wnętrz

Sposoby na stworzenie nowoczesnego stylu w naszym domu. Jak stworzyć nowoczesny wystrój wnętrz za pomoca aranżacji świetlnych.
Czytaj dalej
Nowość-Żarówka Led E27 Flame

Nowość na rynku oświetlenia led żarówka z efektem ognia Flame. Nowatorski produkt dekoracyjny idealny do wszystkich lamp zewnętrznych. 
Czytaj dalej