Informacje

Producenci

Oświetlenie Led

Blog o oświetleniu LED

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wpisami na temat oświetlenia LED. Znajdą Państwo tutaj nie tylko cenne porady, ale także instrukcje montażu, nowoczesne aranżacje, jak i wszystkie nowinki technologiczne związane z oświetleniem ledowym. Blog o oświetleniu LED pisany przez profesjonalistów, zarówno dla hobbystów, jak i zawodowców.

Jak oświetlić ogród?

Oświetlenie ogrodu, na które się zdecydujemy, powinno w pełni spełniać swoją funkcję oświetleniową, ale także doskonale pasować do reszty aranżacji naszego podwórka. Sprawdź jakie lampy obecnie są używane do oświetlenia tarasu, ogrodu, czy roślinności.
Czytaj dalej
Jak podłączyć lampę z czujnikiem ruchu?

Podłączenie lampy z czujnikiem ruchu nie stanowi większego wyzwania. Wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad i wybrać odpowiednie akcesoria do tego, by w pełni zautomatyzować Twoje oświetlenie.
Czytaj dalej
Lampy solarne jak działają

Lampy solarne ogrodowe to coraz częściej wykorzystywane oświetlenie zewnętrzne. Jest to połączenie energooszczędnej technologii LED i panelu solarnego, który przetwarza energię słoneczną na tę elektryczną. Sprawdź, jak działają lampy solarne i na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.
Czytaj dalej
Montaż paneli na linkach

Montaż panelu LED na zawiesiach linkowych. Instrukcja krok po kroku, która przeprowadzi Państwa przez cały proces instalacji i montażu lampy.
Czytaj dalej
Montaż podtynkowy Paneli Led

Montaż Panelu Led metodą podtynkową nadający się do różnych sufitów np. z płyty gipsowej, OSB, lub w jakimkolwiek podwieszanym suficie. Instrukcja tego montażu doskonale nadaje się do wszystkich rozmiarów Paneli Led począwszy od 30x60 po 60x60, 60x120 czy nawet 30x60.
Czytaj dalej
Kinkiet ogrodowy - jak oświetlić nim ogród?

Kinkiety zewnętrzne, które wykorzystamy do oświetlenia ogrodu, czy elewacji powinny stanowić połączenie eleganckiego wyglądu i energooszczędności. Kinkiet ogrodowy wykonany w technologii LED daje nam jeszcze jedną ogromną zaletę, jaką jest funkcjonalność.
Czytaj dalej
Panel LED montaż: podtynkowy, natynkowy i zwieszany

Panele LED to uniwersalne lampy, które możemy zamontować na aż trzy różne sposoby. Sprawdź, jak przebiega ich instalacja i czego będziesz potrzebować, aby ich montaż przebiegł szybko i sprawnie.
Czytaj dalej
Halogeny LED - zalety i sposób wykorzystywania

Czym są halogeny LED i jaki jest ich optymalny rodzaj zastosowań? Możemy je wykorzystywać nie tylko na naszych podwórkach, ale także w oświetleniu przemysłowym, czy marketingowym, a ich zastosowanie może być praktycznie wszechstronne. Sprawdź, do czego służą halogeny LED i dowiedz się na ich temat nieco więcej.
Czytaj dalej
Normy oświetlenia na stanowisku pracy dla pomieszczeń biurowych

Oświetlenie stanowiska pracy ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo, ale także wygodę naszych pracowników. Zadbajmy o to, aby nasze pomieszczenia biurowe, czy magazynowe spełniały wszystkie normy oświetlenia.
Czytaj dalej
Oświetlenie warsztatu - jakie lampy do warsztatu samochodowego?

Oświetlenie warsztatu będzie miało ogromny wpływ na wygodę jego użytkowania, a także na różne prace, które będziemy w nim wykonywać. Wybierając odpowiednie lampy ledowe do warsztatu powinniśmy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych czynników. Zapoznaj się z naszym wpisem i sprawdź jakie oświetlenie do warsztatu najlepiej wybrać.
Czytaj dalej