Żarówka z efektem ognia Led Flame

Dziś prezentujemy państwu aktualności z rynku oświetlenia Led-żarówka z efektem płomienia Flame. Rewelacyjna, nowatorska lampka LED z tradycyjnym gwintem E27 z efektem ognia to innowacyjny produkt, który niedawno pojawił się w ofertach producentów oświetlenia w technologi Led. Jest to interesująca żarówka z barwnym i ocieplającym przestrzeń efektem płomienia. Konstrukcja żarówki pozwala i wbudowane w nią diody pozwalają jej świecić w 3 różnych trybach pracy.

Lampa Led E27 Flame - efekt ognia

Czym jest żarówka Led E27 Flame

Żarówka Flame emituje białe bardzo ciepłe światło barwa przypominające pomarańczowo żółty naturalny płomień 1300K o kącie świecenia na poziomie 300st. Żarówka nie pobiera zbyt wiele prądu, bo tylko 5W więc z czystym sumieniem może zaopatrzyć się w kilka takich i zainstalować je w swoich np. lampach ogrodowych czy kinkietach zewnętrznych. Generuje ona niewielki strumień świetlny, 75 lumenów jej funkcją nie jest jednak mocne oświetlanie, ale jest to typowa żarówka dekoracyjna, która stworzy nam przytulny nastrój.

Żaówka Led E27 z efektem ognia Flame

Tryby pracy zarówki Led E27 Flame

Żarówka pracuje w 3 różnych trybach do wyboru, więc sami dopasowujemy sobie taki, który najbardziej nam się podoba Flame świeci w trybie stałym, powoli zmieniającym się i migoczącym. Tryb pracy stały, czyli taki w którym świeci ona ciągle i emituje niezmienne światło.
Tryb powoli zmieniającego się światła to tryb rozjaśniającego i zaciemniającego się światła lekko zmienia się tez temperatura barwowa. Tryb migotania najbardziej przypominający palący się płomień świecy płynnie zmieniające się punkty świetlne w różnych temperaturach barwowych. Zmiana trybów odbywa się poprzez szybkie włączenie i wyłączenie żarówki. Żarówka posiada również funkcję zmiany kierunku świecenia czyli w zależnosci od tego gdzie znajduje się gwint żarówki świeci ona albo od góry albo od dołu. 

Żarówka Led E27 Płomień świecy

Specyfikacja techniczna żarówki Płomień

Żarówka Led E27 Flame pracuje pod napięciem 230V i stosować możemy ją zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Stosowanie żarówki na zewnątrz może odbywać się jedynie w przypadku posiadania hermetycznych opraw zewnętrznych lub tam, gdzie są one zabezpieczone przed deszczem, gdyż sama żarówka nie jest wodoodporna. Wskaźnik oddawania barw plasuje się na poziomie ponad 80 RA a współczynnik mocy lampy ponad 0,40 cos phi. Lampa nie jest przystosowana do stosowania ze ściemniaczem. Według producenta Trwałość źródła światła w naszej żarówce to ok. 30 000 godzin przy maksymalnej liczbie cykli włącz/wyłącz ok. 20 000.
Jeśli szukasz nowych i ciekawych rozwiązań i chcesz nadać swojemu ogrodowi interesujący klimat, koniecznie musisz się w nią zaopatrzyć.