Informacje

Producenci

Opinie i recenzje o Żarówka LED E14 5W 27xSMD JDR

Recenzja

Żarówka LED E14 5W 380lm 27xSMD 5050 JDR - to cudowny produkt, który otrzymał nagrodę laur konsumenta w kategorii odkrycie 2012r. Ta żarówka LED JDR, którą znajdziesz wśród naszego asortymentu jest absolutnie zjawiskowa i niepowtarzalna. Odmieni każdą przestrzeń, nawet nie spodziewasz się jak wiele zmian może wprowadzić żarówka LED! Ciepła biała lub zimna barwa tej żarówki LED po pierwsze zapewnia doskonałą widoczność, a przy tym potrafi także zapewnić cudowny rodzinny, sielankowy klimat, który tak bardzo wszyscy kochamy. Samodzielnie zdecyduj, gdzie chcesz umieścić tą żarówkę LED. Oświetlenie LED nadaje się absolutnie do każdego pomieszczenia i cudownie sprawdza się wszędzie. Niesamowite parametry zamieniają żarówkę LED w coś zupełnie niesamowitego! Jedyne pięć watów żarówki LED zaopatrzy twoje mieszkanie w strumień światła tak intensywny niczym płynący z pięćdziesięciu watowej żarówki! Blask płynący z tego produktu rozprzestrzenia się z perfekcyjną równością, dzięki czemu każdy kąt będzie odpowiednio jasny, przejrzysty oraz przestronny.

Dioda SMD 5050 stanowi swoiste połączenie 3 diod SMD 3528. Dzięki dużej efektywności świetlnej i niezawodności stała się bardzo popularna w żarówkach LED.  Diody tego typu  gwarantują dużą porcje świtała i żywotność nawet do 50 000h.

Żarówka LED E14 5W JDR

Zalety

- rzadko spotykany kształt JDR
- silne światło
- najbardziej sprawdzona dioda 5050SMD

Wady

- tylko gwint E14

Opinie

Bardzo dobra żarówka LED. Światło tej żarówki LED przypomina tradycyjne oświetlenie LED w barwie ciepłej. Polecam tą żarówkę LED JDR na gwint E14.

KUP PRODUKT

Autor: zarowka-led.com
05-03-2014