Copy holdery 

Uchwyty na dokumenty to produkty, które znajdą swoje uniwersalne zastosowanie w każdej firmie, czy biurze, ale także coraz częściej są przydatne w naszym domach. Świetnie sprawdzą się podczas prezentacji, przy pracy na komputerze, czy podczas czytania książki.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Copy holdery, czyli uchwyty na dokumenty i książki

Uchwyty na dokumenty to produkty, które są niezbędnym elementem wyposażenia każdego biura i firmy, ale także coraz częściej wykorzystywane w naszych domach i mieszkaniach. Copy holdery bardzo często wykorzystujemy podczas prezentacji w firmie, pracy przy komputerze, czy czytania książki. Wszystkie uchwyty na książki dostępne w naszym sklepie internetowym posiadają regulowany kąt nachylenia, dzięki czemu idealnie dopasujemy je do naszych indywidualnych preferencji i aktualnych warunków. Nasze uchwyty zostały przystosowane do kartek w formacie A4 i świetnie sprawdzą się w pracy:

  • programisty
  • pracownika biurowego
  • przedstawiciela handlowego
  • księgowej
  • sekretarki
  • asystentki

W sprzedaży posiadamy Copy holdery w stonowanych kolorach, dzięki czemu nie tylko okażą się bardzo funkcjonalnym i przydatnym produktem, ale także takim, który wpasuje się w wygląd współczesnego, nowoczesnego biura.

Uchwyty na dokumenty i książki stanowią bardzo atrakcyjne cenowo urządzenia, które znajdą swoje uniwersalne zastosowanie w każdej firmie, czy biurze. Dbając o wszystkich klientów naszego sklepu internetowego, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertą uchwytów, wykonanych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i z najwyższej jakości materiałów.