Ekrany projekcyjne 

Ekran projekcyjny to narzędzie, bez którego żaden rzutnik nie osiągnie najlepszej jakości obrazu. W naszej ofercie szeroki wybór ekranów o różnych wielkościach i rodzaju zwijania i rozwijania.

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów

Ekran projekcyjny, czyli niezbędne wyposażenie sali szkolnej, czy konferencyjnej

Ekrany projekcyjne stanowią najlepszą powierzchnię do wyświetlania obrazów z projektorów LED. Możemy ja zamontować na suficie lub ścianie, ale także ukryć pod zabudową kartonowo-gipsową. Ekran projekcyjny stanowi, bardzo ważny element każdej prezentacji multimedialnej, ale także naszego domowego kina. Ekran do rzutnika stanowi bardzo ważne wyposażenie, które będzie znacząco wpływać na jakość obrazu, ale także na jego odbiór. W naszym sklepie intetnetowym znajdą Państwo bogatą ofertę ekranów takich jak:

  • Ekran projekcyjny ręczny - ekran, który rozwijamy ręcznie podczas prezentacji, a następnie zwijamy
  • Ekran projekcyjny półautomatyczny - ręczny ekran, który pozostaje w dokładnie wyznaczonym miejscu
  • Ekran projekcyjny elektryczny - prosty w obsłudze, który rozwija i zwija się elektrycznie.
  • Ekran projekcyjny przenośny - mobilny, łatwy do przenoszenia.
  • Ekran ręczny na statywie - wyposażony w statyw, przeznaczony do podłogowego montażu.
  • Ekran projekcyjny elektryczny z pilotem - ekran, który zwijamy i rozwijamy za pomocą pilota znajdującego się w zestawie.

W sklepie internetowym zarowka-led.com znajdą Państwo ekrany projekcyjne, które zapewnią naszym klientom obraz bez prześwitów, oraz w pełni adekwatny do posiadanego rzutnika. Możemy wybierać wśród wielu modeli ekranów o szerokim kącie widzenia, jak i takich o białej lub czarnej ramce.