Elektronarzędzia 

Elektronarzędzia to kategoria, w której znajdą Państwo szereg narzędzi, które przydadzą się zarówno profesjonalistom, jak i amatorom, Renomowane produkty firmy Vordon, o wysokiej jakości wykonania i niezawodnej elektronice.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Elektronarzędzia - wkrętaki i wkrętarki

Elektronarzędzia to niezbędne urządzenia w każdym przydomowym garażu, jak i profesjonalnym warsztacie. W ofercie naszego sklepu internetowego zarowka-led.com znajdą Państwo:

  • Wkrętarki akumulatorowe - znakomicie sprawdzają się w miejscach o ograniczonej powierzchni montażowej. Bardzo często są wykorzystywane w pracach montażowych, przy płytach kartonowo-gipsowych oraz w konstrukcjach drewnianych i metalowych. Wyposażone w wysokiej jakości baterie, pozwalają na długą pracę naszego urządzenia bez podłączenia do prądu.
  • Wkrętaki udarowe - to urządzenia, które świetnie sprawdzą się podczas odkręcania zapieczonych śrub, których w żaden inny sposób nie możemy odkręcić. Wkrętak działa na zasadzie ruchu obrotowego i dodatkowego uderzania w główkę śruby.

Wkrętarki i wkrętaki firmy Vordon

Firma Vordon dbając o potrzeby współczesnych klientów, stworzyła sprzęt najwyższej jakości, który poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Wkrętarki, jak i klucze udarowe tej firmy zadowolą swoją jakością zarówno prywatnych użytkowników, jak i wiele firm. Optymalna moc urządzeń, jak ich długa praca na baterii świetnie sprawdza się podczas efektywnej pracy, której nie będziemy musieli przerywać ze względu na ładowanie urządzenia.

Elektronarzędzia Vordon  doskonale sprawdzą się:

  • na budowie
  • w stolarni
  • podczas remontu
  • podczas wielu napraw domowych