Folie i szkła ochronne 

Kupując nowy smartfon powinniśmy zaopatrzyć się w dodatkową ochroną naszego smartfona. Folia i szkło ochronne stanowią bardzo popularne i trwałe rozwiązania, które dodatkowo ochronią ekran naszego telefonu przed przypadkowym uszkodzeniem.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Folia ochronna, czyli dodatkowa ochrona ekranu Twojego smartfona

Kupując nowy smartfon powinniśmy zaopatrzyć się w dodatkową ochronę jego ekranu. Wyświetlacz w smartfonach jest najbardziej narażony na uszkodzenia podczas upadków, czy niewłaściwego noszenia w kieszeni. Najlepszym sposobem na to, aby zabezpieczyć nasz smartfon przed przypadkowym uszkodzeniem jest wyposażenie go w dedykowaną folię ochronną lub szkło hartowane. Są to najbardziej popularne rozwiązania do ochrony naszego smartfona, które przyklejamy bezpośrednio na ekran urządzenia mobilnego.

Folia ochronna - cienkie i elastyczne rozwiązanie

Folie ochronne na smartfony zostały wykonane z cienkiego, przezroczystego materiału i naklejamy je na front naszego urządzenia. Wybierając folie ochronne na smartfony najwyższej jakości, będziemy mieli gwarancję, że nie wpłynie ona na dotyk naszego urządzenia, a ponadto dobrze ochroni jego ekran przed zarysowaniami. Folia ochronna na smartfon to bardzo atrakcyjne cenowo rozwiązanie, a zarazem bardzo elastyczne, lecz stanowi ona mniej odporne zabezpieczenie od hartowanego szkła.

Zalety:

  • Ochrona ekranu przed zarysowaniami
  • Atrakcyjna cena

Szkło hartowane - profesjonalna i wytrzymała ochrona ekranu Twojego smartfona

Szkło hartowane na smartfon stanowi znacznie bardziej wytrzymałe zabezpieczenie ekranu niż zwykła folia ochronna. Kupując szkło hartowane dedykowane do modelu naszego smartfona mamy pewność, że idealnie dopasuje się ono do rozmiaru i kształtu naszego wyświetlacza. Kupując dobre szkło hartowane, mamy pewność, że nie stracimy na komforcie obsługi naszego urządzenia, czułości ekranu, ani nie zmieni się jego przejrzystość. Szkło hartowane do smartfona jest także dużo łatwiejsze w montażu niż folia ochronna. Wystarczy dokładnie umyć ekran naszego smartfona przed jego montażem, a następnie precyzyjnie nakleić nasze nowe szkło hartowane.

Zalety

  • Solidna i bardzo trwała
  • Prosta w montażu
  • Nie przekłamuje kolorów wyświetlacza
  • W dużym stopniu ochroni wyświetlacz przed przypadkowymi uszkodzeniami