Gniazda i wtyczki montażowe 

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Gniazda i wtyczki montażowe

gniazdo DC, wtyk DC, gniazdo DC + przewód, akcesoria do łączenia taśm LED, akcesoria do łatwego montażu taśmy LED

W naszym sklepie zakupią Państwo specjalne akcesoria do łatwego montażu taśmy LED oraz innych aplikacji z wykorzystaniem diod LED. Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy produktów uznanych marek – w przystępnych cenach oraz z szybką dostawą bezpośrednio do klienta. Mamy nadzieję, że będą one mogły spełnić wszystkie Państwa wymagania!

W sprzedaży posiadamy przede wszystkim różnych rodzajów gniazdka i wtyczki montażowe, które są niezbędne do wykonania sprawnej i bezpiecznej instalacji ledowej, na przykład z wykorzystaniem taśm, oczek i modułów ledowych. Dzięki nim można szybko i sprawnie podłączyć taśmę do zasilacza czy połączyć ze sobą dwa przewody.

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo takie elementy jak gniazdo DC bez przewodu oraz gniazdko DC + przewód. Elementy te wykorzystywane są głównie do szybkiego podłączania ledów z zasilaczem, na przykład taśm ledowych. Zasilacze oraz taśmy, do których pasuje ten element, mogą Państwo zakupić również w naszym sklepie internetowym. Oferujemy też takie komponenty jak wtyk DC, który przeznaczony jest do montażu z urządzeniami zakończonymi gniazdem DC. Elementy te wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

 

Klientom dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości akcesoria do łączenia taśm LED oraz zasilaczy, dlatego też wybierając naszą ofertę, mogą mieć Państwo pewność, że sprawdzą się one w danym zastosowaniu. Gdy nie mają Państwo pewności, jaki element wybrać, warto skontaktować się z nami. Nasi pracownicy będą mogli wówczas doradzić, co wybrać, aby połączyć ze sobą bezpiecznie różne elementy w ramach instalacji LED.

 

Gdy potrzebują Państwo także innych elementów LED do stworzenia efektywnie działającej instalacji, w naszym sklepie można kupić również wysokiej klasy zasilacze LED różnych typów, między innymi puszkowe, hermetyczne, modułowe, ponadto oferujemy sterowniki LED oraz pełną gamę taśm LED w różnych odcieniach koloru białego oraz kolorowe RGB.

 

Zachęcamy już teraz do zapoznania się z naszym asortymentem i życzymy udanych zakupów!