Informacje

Oświetlenie LED

Halogen LED

W tej kategorii znajda państwo halogen LED i naświetlacze przeznaczone do użytku domowego i do oświetlenia terenu zewnętrznego. Halogeny te charakteryzują się dużą rozpiętością jeżeli chodzi o moce i barwy światła. 

Halogen LED Jest 262 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 262 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 262 elementów

Halogen LED – praktyczne naświetlacze

Oświetlenie zewnętrzne coraz częściej jest traktowane jako tak samo istotne jak oświetlenie wnętrz mieszkalnych. Światło zaczęto postrzegać już nie tylko jako praktyczny element wyposażenia każdego budynku, ale też jako dekoracja i sposób na kreowanie klimatycznej atmosfery. Halogen LED to naświetlacz przeznaczony do wykorzystania na zewnątrz. Jego zadaniem jest oświetlać konkretne strefy przed domem, przy podjazdach, garażach, w ogrodzie i na tarasie. Halogen LED występuje w kilku wariantach. Poszczególne modele różnią się nie tylko wyglądem, lecz przede wszystkim parametrami technicznymi.
Naświetlacz LED musi mieć odpowiednią moc, która pozwoli mu na dobre oświetlenie wybranego miejsca. Dobre naświetlacze mają przynajmniej 60-80 lumenów. Nie zawsze potrzebny jest halogen o dużej mocy. Uzależnione jest to od wielkości oświetlanej powierzchni. Halogeny występują ponadto w różnych barwach światła. Ciepła biała ociepla kolory, doskonale sprawdzi się przy oświetleniu elewacji budynku i ścieżek w ogrodzie. Halogen LED z barwą neutralną oświetla przedmioty w taki sposób, że ich kolor jest najbardziej zbliżony do rzeczywistego. Możliwości jego wykorzystania są zatem duże, szczególnie polecany jest do oświetlenia drzwi wejściowych i terenu wokół budynku. Naświetlacze z barwą zimną sprawiają, że kolory przedmiotów, które są oświetlane, wydają się zimniejsze. Takie oświetlenie można wykorzystać np. przy podjazdach i billboardach reklamowych.
W naszej ofercie dostępne są halogeny LED o klasie szczelności IP65. Jest to istotna cecha oświetlenia, jeżeli planujemy jego montaż na zewnątrz budynku. Oznaczenie IP65 to gwarancja odporności na pył i wodę, na warunki atmosferyczne niezależnie od pory roku – na śnieg i deszcz. Ponadto proponujemy halogeny z czujnikami ruchu, halogeny LED RGB i halogeny kierunkowe.