Informacje

Oświetlenie LED

Halogen LED Jest 259 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 259 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 259 elementów

Halogeny LED

Halogen Led to najpopularniejsze źródło światła stosowane do oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego, wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba mocnego oświetlenia większych powierzchni. Halogeny występują w wersji z czujnikami ruchu i zmierzchu oraz pojedyncze jako wielozadaniowe. Naświetlacze Led bo i tak potocznie nazywane są halogeny LED

Halogeny występują w rożnych mocach np. 10W, 20W, 30W, 50W, 70W, 100W, 150W. Ta duża różnorodność pozwala na dopasowanie odpowiedniej mocy do Państwa potrzeb. Różne barwy światła do wyboru w halogenach Led: biała ciepła zimna i dzienna pozwalają dobrać odpowiednio światło do potrzeb i do rodzaju przeznaczenia jakie jest nam potrzebne.

Halogen LED

W tej kategorii znajda państwo halogeny Led i naświetlacze przeznaczone do użytku domowego i do oświetlenia terenu zewnętrznego. Halogeny te charakteryzują się dużą rozpiętością jeżeli chodzi o moce i barwy światła. Halogeny oprócz mocy i dużej rozpiętości koloru emitowanego światła wyróżniają się sprawnością seria HQ to halogeny o podwyższonym standardzie drugi rodzaj to standard do użytku domowego wszystkie halogeny oparte są na technologii LED SMD czyli na diodach powierzchniowo montowanych co zapewnia dość szeroki kąt świecenia. 

Halogen LED

Halogeny LED to produkt charakteryzujący się mocnym światłem i małym poborem prądu. Najwyższej jakości dioda LED COB i elektronika zamknięta w hermetycznej obudowie odpornej na wodę i kurz o klasie szczelności IP65  -  to gwarancja długiej żywotności i odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne.  Halogen LED z powodzeniem może nam posłużyć jako oświetlenie podwórza,  parkingu, reklamy, ogrodu, garażu czy hali produkcyjnej.  Ponadto technologia LED pozwala nam uzyskać dowolną barwę siwiała – tak więc możemy wybierać w halogenach o barwie światła białej ciepłej, zimnej bądź neutralnej. Jest to bardzo ważne gdyż możemy w takim razie swobodnie dopasować odpowiednie światło do konkretnej oświetlanej powierzchni: podwórze ( biała zimna), hala produkcyjna (biała neutralna), garaż (biała ciepła).  Do dekoracyjnego oświetlenia elewacji budynków czy ogrodów polecamy zaś halogeny LED RGB – wielokolorowe, świecące pełną paletą barw.

Oszczędność energii halogenów LED

Dzięki zastosowaniu energooszczędnej technologii LED uzyskujemy redukcję poboru prądu o 90% w stosunku do tradycyjnych lamp halogenowych z żarnikiem wolframowym.  Ponadto dioda LED COB praktycznie nie emituje energii cieplnej, czego nie można powiedzieć o rozgrzanym żarniku w tradycyjnym halogenie. Brak ciepła to wiele pozytywnych zalet związanych z oszczędnością kosztów na  przykład na klimatyzacje - jeśli używamy naświetlacza w miejscu gdzie konieczna jest niska temperatura (chłodnie, niektóre hale produkcyjne). Halogen LED to także bardzo długa żywotność. Wysokiej jakości diody COB użyte w naświetlaczach LED charakteryzują  się żywotności nawet do 50 000h.  Przekłada się to na  około 17 lat świecenia średnio przez 8 godzin dziennie. Lampy LED w takim razie to duża oszczędność jeśli chodzi i  o koszty recyklingu i wymiany oświetlenia.  Długa żywotność i bezawaryjność to również ogromna zaleta i oszczędność czasu gdy dochodzi do wymiany wadliwego oświetlenia halogeny LED montowane są przeważanie w miejscach trudno dostępnych, na dużej wysokości, w miejscach o ograniczonej możliwości ruchu.

Halogen LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Ta kategoria to połączenie tradycyjnych halogenów z specjalistyczną czujką która reaguje na ruch dzięki czemu samoczynnie zapala halogen w odpowiednim momencie. Oprócz funkcji ruchu sterownik wyposażony jest w czujnik natężenia oświetlenia, dzięki temu możemy odpowiednio wyregulować o jakiej porze dnia i nocy czujnik może uruchamiać halogen. Te dwa połączenia dają nam możliwość tak wyregulowania ustawień aby np. halogen LED zapalał się tylko w nocy kiedy istnieje taka potrzeba. Płynna regulacja poziomów natężenia luksów i czułości czujnika ruchu pozwala na możliwie precyzyjnie nastawienie funkcji naszego halogenu LED.Oświetlenie LED daje nam ogromne możliwości jeśli chodzi o synchronizacje z czujnikami, detektorami ruchu czy zmierzchu. Ich użycie znajduje zastosowanie przede wszystkim w halogenach LED.  Naświetlacze LED montowane są przeważnie  na zewnątrz gdzie światło jest wymagane jedynie w określonych warunkach.  Aby ułatwić   korzystanie z halogenów LED i maksymalnie zredukować  koszty energii elektrycznej warto kupić halogen LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Taka lampa jest idealna przy bramach, furtkach, wejściach, schodach  - czyli miejscach gdzie oświetlenie jest wymagane po zmierzchu i tylko wtedy gdy następuje ruch. Prosty w obsłudze detektor ruchu i zmierzchu na podczerwień – PIR pozwoli nam z łatwością skonfigurować odpowiednie parametry tak by oświetlenie nie szalało, a zapalało się jedynie wtedy gdy jest naprawdę potrzebne.

Halogen LED RGB

Zastosowanie technologii LED RGB w oprawach halogenowych to ogromna funkcjonalność jeśli chodzi o dekoracyjne oświetlenie elewacji ,budynków i ogrodów.  Zastosowanie wyjątkowej diody LED RGB w hermetycznej oprawie typu halopak umożliwia nam tworzenie efektownych iluminacji w obszarze swojego domu, posesji czy firmy.  Halogen LED RGB jest bardzo łatwy do podłączenia, a jego kontrola przy użyciu pilota prosta i intuicyjna. Tanim kosztem możemy stworzyć efektowne oświetlenie którym wyróżnimy nasz  dom wśród domów sąsiednich lub naszą firmę  wśród konkurencji. Halogen LED RGB to również rewelacyjna dekoracja ogrodu czy parku. Oświetlenie drzew mocnym kolorowym światłem da cudowny efekt, który przyciągnie wzrok każdego przechodnia. Halogeny LED RGB dostępne są w mocach 10W, 20W, 30W oraz 50W. odpowiedni dobór mocy świetlnej zapewni nam optymalne oświetlenie i efektywna oszczędność energii elektrycznej.

Halogeny LED Premium

Halogeny Premium to kolekcja halogenów o podwyższonym standardzie znajdziecie tu państwo między innymi naświetlacze LED zbudowane na nowego rodzaju matrycach LED oprócz zastosowania nowej technologii matrycowej są halogeny ze standardową dioda SMD ale o podwyższonej jakości. Halogeny te są polecane wszędzie tam gdzie się zdecydowanie dłużej świeci niż w przypadku rozwiązań domowych. Halogeny LED przemysłowo magazynowe są to naświetlacze polecane do firm produkcyjnych jako oświetlenie stanowisk pracy, parkingów całodobowych, dużych placów czy innych terenów wszędzie tam gdzie zależy nam na długiej pracy naszego halogenu.

Halogeny LED Slim

Tutaj mamy do czynienia z generacją nowych halogenów w obudowie zwanej potocznie slim czyli szczuplej obudowie. Halogeny te polecane są wszędzie tam gdzie potrzebny jest naświetlacz o dość szczuplej sylwetce. Nie zawsze mamy możliwość zamontowania naświetlacza standardowego potrzebujemy halogenu mniej rzucającego się w oczy, dla tego importerzy i producenci pokusili się o stworzenie serii Slim dla Klienów którym oprócz mocy świecenia zależy na eleganckim wyglądzie.

Halogeny LED przenośne

Nowoczesne halogeny LED konstruowane z myślą o ich mobilności nie które z tych wersji posiadają wbudowany akumulator i poręczny regulowany uchwyt do mobilnego przenoszenia w dowolne miejsce. Halogeny mogą być zasilane napięciem 230V lub 12V z zapalniczki samochodowej świetnie nadają się na wyjazdy, wycieczki do warsztatów samochodowych wszędzie tam gdzie potrzebujemy dodatkowego mobilnego oświetlenia.

Halogeny LED Kierunkowe

Wąska i specjalistyczna grupa halogenów charakteryzująca się wąski strumieniem świetlnym zalecana do dużych wysokości, lub do oświetlenia punktowego. Halogeny te mają inną budowę, wykonane są przeważnie na diodach Power LED i na tych diodach umiejscowione są soczewki pozwalające na zwieszenie optymalnie długości promienia świetlnego.

Żarniki do halogenów R7S

Żarniki lub żarówki do halogenów tradycyjnych w zamian za tradycyjne żarniki halogenowe spiralne. To alternatywa i zamienni tradycyjnych wkładów halogenowych charakteryzujące się dużą energooszczędnością. Występuje tu kilka typów żarników różnią się zarówno długością i mocą dlatego ważne jest aby przy wyborze takiego zamiennika żarnika halogenowego dokładnie sprawdzili jego moc i długość.

Halogeny Led solarne

Nowością na rynku są halogeny LED Solarne które jako nie liczne nie potrzebują dopływu stałego napięcia by móc swobodnie działać. Halogeny te oparte są na diodach SMD lub DIP w zależności od modelu i producenta. Moduł solarny ładuje wbudowany we wnętrzu akumulator podczas dnia potem w nocy zapala się po odpowiednim zaprogramowaniu wg instrukcji producenta. Wygodna i poręczna Lampa zwiększy bezpieczeństwo twojego otoczenia wszędzie tam gdzie do tej pory było to niemożliwe.

Akcesoria do halogenów Led

Nowa kategoria w naszym sklepie chcemy zapewnić państwu dostęp do części zamiennych do halogenów Led różnego typu począwszy od szybek ochronnych, diod, przetwornic czy uchwytów montażowych do halogenów. Diody są o różnych mocach do naświetlaczy zarówno małych jak i tych dużych podobnie jest z przetwornicami jeżeli nie ma jakiegoś produktu proszę śmiało o kontakt z nami może uda się nam znaleźć poszukiwany przez was