Informacje

Oświetlenie LED

Halogen LED

W tej kategorii znajda państwo halogen LED i naświetlacze przeznaczone do użytku domowego i do oświetlenia terenu zewnętrznego. Halogeny te charakteryzują się dużą rozpiętością jeżeli chodzi o moce i barwy światła. 

Halogen LED Jest 312 produktów.

Podkategorie

 • Halogeny LED

  Naświetlacze – halogeny LED to jedne z najbardziej wszechstronnych lamp zewnętrznych, które doskonale nadają się do podświetlania architektury, zieleni oraz oświetlania podwórek i innych przestrzeni. 

 • Halogeny LED z czujnikiem

  Halogeny LED z czujnikiem ruchu to energooszczędne naświetlacze zewnętrzne, z wysoką klasą szczelności. Wyposażone w czujniki ruchu i zmierzchu, zapalają się jedynie w odpowiednich do tego warunkach.

 • Halogeny LED Premium

  Naświetlacze LED Premium to produkty najwyższej jakości, stworzone do zewnętrznego oświetlenia. Halogeny z serii PRO gwarantują niski pobór energii, wydłużoną żywotność, mocne światło oraz estetyczny wygląd.

 • Halogeny LED SLIM

  Halogeny LED Slim to nowoczesna seria halogenów o bardzo cienkich i praktycznych obudowach. Dostępne w białym i czarnym kolorze, świetnie sprawdzą się do zewnętrznego oświetlenia.

 • Halogeny RGB, lampy LED RGB

  Halogeny LED RGB - idealne oświetlenie zewnętrzne

  Zachwycające swoimi różnorodnymi kolorami halogeny LED RGB to najlepszy wybór dla wymagających klientów. To energooszczędne lampy LED RGB, które pozwalają na wybór dowolnego koloru z palety RGB – dzięki temu są idealne do dekoracyjnego oświetlenia różnych przestrzeni! 

 • Halogeny LED Przenośne

  Nie zawsze tam, gdzie potrzebujemy jasnego i ukierunkowanego światła, mamy możliwość zamontowana lampy – z pomocą przychodzą wtedy halogen led z akumulatorem, które można zakupić również w naszym sklepie internetowym w szerokiej gamie wariantów. 

 • Halogeny LED kierunkowe

  Halogeny kierunkowe LED to lampy emitujące skupiony strumień świetlny. Idealne do punktowego oświetlenia lub dekoracyjnego podświetlenia. Wąskie strumień światła pozwala oświetlić powierzchnie z dalszych odległości.

 • Żarniki do halogenów R7S

  Żarniki LED do halogenu to produkty, dzięki którym zamienisz swoją tradycyjną lampę ledową bez potrzeby wymiany całej oprawy. Nasze wkłady zużywają nawet 10 razy mniej energii, a ponadto ich żywotność jest zdecydowanie dłuższa.

 • Halogeny LED solarne

  Halogeny solarne LED to nowoczesne  lampy, które do pracy nie potrzebują stałego podłączenia do sieci. Halogeny solarne wyposażone w wysokiej klasy ogniwa słoneczne, pobierają energie z promieni słonecznych i przekształcają ją w oświetlenie.

 • Akcesoria do Halogenów LED

  Akcesoria do halogenów LED to produkty, dzięki którym montaż naszej lampy stanie się jeszcze bardziej uniwersalny. W sprzedaży posiadamy statywy i uchwyty do halogenów.

na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 312 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 312 elementów

Halogen LED – praktyczne naświetlacze

Oświetlenie zewnętrzne coraz częściej jest traktowane jako tak samo istotne jak oświetlenie wnętrz mieszkalnych. Światło zaczęto postrzegać już nie tylko jako praktyczny element wyposażenia każdego budynku, ale też jako dekoracja i sposób na kreowanie klimatycznej atmosfery. Halogen LED to naświetlacz przeznaczony do wykorzystania na zewnątrz. Jego zadaniem jest oświetlać konkretne strefy przed domem, przy podjazdach, garażach, w ogrodzie i na tarasie. Halogen LED występuje w kilku wariantach. Poszczególne modele różnią się nie tylko wyglądem, lecz przede wszystkim parametrami technicznymi.
Naświetlacz LED musi mieć odpowiednią moc, która pozwoli mu na dobre oświetlenie wybranego miejsca. Dobre naświetlacze mają przynajmniej 60-80 lumenów. Nie zawsze potrzebny jest halogen o dużej mocy. Uzależnione jest to od wielkości oświetlanej powierzchni. Halogeny występują ponadto w różnych barwach światła. Ciepła biała ociepla kolory, doskonale sprawdzi się przy oświetleniu elewacji budynku i ścieżek w ogrodzie. Halogen LED z barwą neutralną oświetla przedmioty w taki sposób, że ich kolor jest najbardziej zbliżony do rzeczywistego. Możliwości jego wykorzystania są zatem duże, szczególnie polecany jest do oświetlenia drzwi wejściowych i terenu wokół budynku. Naświetlacze z barwą zimną sprawiają, że kolory przedmiotów, które są oświetlane, wydają się zimniejsze. Takie oświetlenie można wykorzystać np. przy podjazdach i billboardach reklamowych.
W naszej ofercie dostępne są halogeny LED o klasie szczelności IP65. Jest to istotna cecha oświetlenia, jeżeli planujemy jego montaż na zewnątrz budynku. Oznaczenie IP65 to gwarancja odporności na pył i wodę, na warunki atmosferyczne niezależnie od pory roku – na śnieg i deszcz. Ponadto proponujemy halogeny z czujnikami ruchu, halogeny LED RGB i halogeny kierunkowe.