Halogen LED 50W 4000lm Flat IP65 biała dzienna Zobacz większe

Halogen LED 50W 4000lm Flat IP65 biała dzienna

LED-NL-SMD-FLAT-50

Nowy produkt

Energooszczędny Halogen LED 50W LED dedykowany do oświetlenia dużych przestrzeni. Strumień świetlny aż 4000 lumenów. Barwa biała dzienna. 24 miesiące gwarancji.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

 • Zadaj pytanie o produkt
 • Zadaj pytanie o produkt

  Halogen LED 50W 4000lm Flat IP65 biała dzienna

  Halogen LED 50W 4000lm Flat IP65 biała dzienna

  Energooszczędny Halogen LED 50W LED dedykowany do oświetlenia dużych przestrzeni. Strumień świetlny aż 4000 lumenów. Barwa biała dzienna. 24 miesiące gwarancji.

  *

  *

  * Pola wymagane

  Anuluj Wyślij

 • Zamów telefonicznie
 • Koszty transportu
 • Złóż zapytanie ofertowe
 • Złóż zapytanie ofertowe

  Halogen LED 50W 4000lm Flat IP65 biała dzienna

  Halogen LED 50W 4000lm Flat IP65 biała dzienna

  Energooszczędny Halogen LED 50W LED dedykowany do oświetlenia dużych przestrzeni. Strumień świetlny aż 4000 lumenów. Barwa biała dzienna. 24 miesiące gwarancji.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

99,00 zł brutto

Halogen LED FLAT 50W IP65 - biała dzienna

Halogen LED o mocy 50W serii FLAT to zewnętrzny naświetlacz LED przystosowany głównie do użytku domowego. Wykonany na podstawie ekonomicznych, a przy tym dobrych jakościowo rozwiązań, halogen LED 50W FLAT idealnie nada się jako oświetlenie przydomowych placów i podwórek. Seria FLAT oparta jest o standardową obudowę halogenową, używaną w produktach tego typu od wielu lat. Takie wykonanie gwarantuje trwałość, która poparta jest latami doświadczeń. Dzięki uchwytowi montażowemu, halogeny LED 50W FLAT montowane mogą być bezpośrednio do fasady budynku, nie tracąc przy tym możliwości regulacji kąta nachylenia oprawy. Pozwala to na dostosowanie położenia lampy tak, by światło mocno i równomiernie pokryło wymagany obszar.

Wygląd oraz wymiary

Halogen LED w wersji FLAT posiada szarą obudowę oraz mleczny klosz, które zapewniają mu ładny wygląd, i dają więcej możliwości. Jego ergonomiczne wymiary sprawiają, że nadaje się do montażu w miejscach o ograniczonej powierzchni, dzięki czemu staje się nie tylko mocnym źródłem światła, ale również bardzo funkcjonalnym.

Klasa szczelności halogenu LED

Klasa szczelności określana jest przez międzynarodowy standard IP (International Protection Rating), który oznacza jaki stopień ochrony zapewnia obudowa danego urządzenia elektrycznego. W halogenie z serii FLAT producent oznaczył swój produkt oznaczeniem IP65 oznacza to, że naświetlacz chroniony jest przed pyłem oraz strugami wody lanymi na obudowę z dowolnej części. Dlatego śmiało możemy polecić te produkty do montażu na zewnątrz. Idealnie nadaje się do montażu na elewacjach, na fasadach, przy garażach do oświetlenia wejść przed klatkami chodowymi, przed drzwiami wejściowymi czy przed gankami. Halogen LED IP65 to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebujemy doświetlić jakiś nieduży obszar mocnym światłem.

Specyfikacja - Halogen LED 50W FLAT

Pobór Mocy: 50W
Napięcie zasilające: 230V
Moc strumienia świetlnego: 4000 lumenów
Barwa światła: Biała Dzienna
Kąt świecenia: 120 stopni
Szerokość lampy: 235mm
Wysokość lampy: 175mm
Głębokość lampy: 34mm
Stopień ochrony szczelności: IP65
Wodoodporność: TAK
Rodzaj LED: SMD
Inne cechy: Brak promieniowania UV i IR
Inne cechy: Niska emisja ciepła. Niskie zużycie energii.
Gwarancja: 24 miesiące
Klasa energetyczna: A
Trwałość: 30 000h
Znak bezpieczeństwa/zgodności: CE

Rysunek Techniczny Halogen FLAT

Zalety halogenów LED serii FLAT

Halogeny LED serii FLAT są rozwiązaniem, które posiada szereg zalet cenionych przez większość użytkowników oświetlenia LED. Są to m.in.:

 • oprawa z odlewu aluminium - odporna na uderzenia, warunki atmosferyczne, oraz odprowadzająca ciepło z diody
 • przednia ramka + klosz - wykonana z wysokiej jakości PC oraz poliwęglanu
 • stabilne przetwornice, zapewniające długą i trwałą pracę diody
 • regulowany uchwyt montażowy pozwalający na instalację bezpośrednio na budynkach, przy jednoczesnej możliwości regulacji kąta nachylenia względem montowanej powierzchni.

Wszystkie powyższe rozwiązania są znane i cenione, sprawdzone w realnych warunkach użytkowania. Co więcej, są to rozwiązania konstrukcyjnie najbardziej ekonomiczne. Dzięki temu są to tanie halogeny LED, co pozwala na wprowadzenie w świat oświetlenia LED bez większych wydatków.

Barwa światła biała dzienna – Coraz bardziej popularna barwa zwłaszcza w miejscach pracy, barwa nie jest zbyt zimna i nie jest ciepła. Daje nam poczucie komfortu pracy dzięki takiej barwie nie czujemy się senni i zmęczeni. Idealnie nadaje się do oświetlenia korytarzy, oświetlenia podwórek, wjazdów, biur, wszędzie tam gdzie jest duże natężenie ruchu, i skupiska ludzkie.

Halogen LED barwa światła

Napięcie zasilające230V
Pobór mocy50W
Wymiary235mm x 34mm x 175mm
Strumień świetlny4000 lumenów
Barwa ŚwiatłaBiała Neutralna
Temperatura Barwowa4000K
Kąt Świecenia120st
Typ diodySMD
Stopień ochrony szczelnościIP65
Trwałość30000h

LED NL SMD FLAT

Karta Katalogowa Halogeny FLAT Anlux

Pliki do pobrania (1.1M)
Montaż halogenu LED
Montaż Halogenu LED narzędzia potrzebne do montażuDo Montażu halogenu LED będą nam potrzebne:

- Wkrętarka 
- Wiertła
- Nóż tapicerski
- Probówka 
- Miarka
- Ołówek
- Halogen LED
- Zaciskarka
- Puszka hermetyczna
- przewód trzy żyłowy
- wkręty lub kołki rozporowe (w zalezności od miejsca montażu)

Przed każdym montażem halogenu LED należy dobrze się zastanowić nad ich rozmieszczeniem. Halogeny należy rozmieścić tak, aby wykorzystać ich moc optymalnie, co pozwoli na redukcje ilości sztuk. Co ważne, halogen nie może wisieć za wysoko, ale też nie może być zwieszony zbyt nisko. Dlatego też, proponujemy najpierw dokonać odpowiedniej próby i ustalić najbardziej optymalne miejsce na jego montaż.

Montaż Halogenu LED Montaż oświetlenia LED Montaż Halogenu LED wiercenie Montaż Halogenów LED

Wymierz dokładnie gdzie chciał byś zamontować swój halogen LED. Zaznacz dokładnie to miejsce ołówkiem, potem zrób otór w ścianie na wprowadzenie przewodu. Wyprowadź przewód trzyżyłowy o przekroju nie mniejszym niż 3x1,5 YDY (pamiętaj aby robić to przy wyłączonym zasilaniu, aby uniknąć porażenia prądem!).

Montaż naświetlacza LED Montaż Halogenu Montaż Halogenu zaciskanie przewodów  Montaż kostki elektrycznej do halogenu LED

Oskóruj przewód i załóż końcówki na przewody tak, aby były możliwie jak najlepiej dopasowane, potem za pomocą zaciskarki zaciśnij je jak najmocnej. Jak widać, montaż Halogenu LED nie jest przesadnie wymagający i wystarczą podstawowe narzędzia, oraz odrobina wiedzy technicznej. 

Montaż Halogenu zakładanie kostki elektrycznej Montaż halogenu przykręcanie kostki Montaż uchwytu od halogenu na ścianie  Przykręcanie uchwytu do ściany


Następnie załóż kostkę elektryczną na przewody w kolejności: najpierw przewód niebieski, potem żółty/zielony i na końcu brązowy. Ważne jest, aby żyła żółto zielony przewod był po środu. W kolejnym etapie zamontuj uchwyt montażowy do ściany elewacji za pomocą kołków rozporowych. Postaraj się, aby montaż był wykonany jak najbardziej stabilnie. 

Montaż Halogenu LED na uchwycie Montaż halogenu podłączenie Halogen LED  Halogen LED montaż 

Przykręć stabilnie halogen do uchwytu montażowego, a następnie podłącz kable wg. schematu czyli: niebieski z niebieskim, żółto/zielony z żółto/zielonym i brązowy z brązowym tak jak na rysunku. Potem całość umieść w puszcze hermetycznej o klasie szczelności nie mniejszej niż IP65. Zamknij szczelnie. Teraz możesz się cieszyć z fachowo podłączonego halogenu LED.


Przykładowe Aranżacje HalogenówPrzykładowe użycie Lampy halogenowej LED
Halogen LED w zastosowaniu domowym

Lampa LED halogenowa w przykładowej aranżacji
Lampa halogenowa LED przykładowa aranżacja

Halogen LED energooszczędneoświetlenie przykład aranżacyjny
Przykładowa aranżacja z użyciem Halogenu LED

Aranżacja Halogenu LED
Halogen LED energooszczędne oświetlenie przykład aranżacyjny

Lampa halogenowa LED w aranżacji przykładowej
Halogen LED zewnętrzny przykładowy montaż