Halogen LED 50W EKO Zobacz większe

Halogen LED 50W EKO

Nowy produkt

Naświetlacz LED serii EKO marki ART o mocy 50W. Lampa zewnętrzna dostępna z możliwością wyboru barwy światła w trzech opcjach: ciepła, neutralna i zimna.  

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

 • Zadaj pytanie o produkt
 • Zadaj pytanie o produkt
  Halogen LED 50W EKO

  Halogen LED 50W EKO

  Naświetlacz LED serii EKO marki ART o mocy 50W. Lampa zewnętrzna dostępna z możliwością wyboru barwy światła w trzech opcjach: ciepła, neutralna i zimna.  

  *

  *

  * Pola wymagane

  Anuluj Wyślij

 • Zamów telefonicznie
 • Koszty transportu
 • Złóż zapytanie ofertowe
 • Złóż zapytanie ofertowe
  Halogen LED 50W EKO

  Halogen LED 50W EKO

  Naświetlacz LED serii EKO marki ART o mocy 50W. Lampa zewnętrzna dostępna z możliwością wyboru barwy światła w trzech opcjach: ciepła, neutralna i zimna.  

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

96.80 zł brutto

Halogen LED IP65 50W seria EKO

Halogen LED o mocy 50W serii EKO to zewnętrzny naświetlacz LED przystosowany głównie do użytku domowego. Wykonany w oparciu o ekonomiczne, a przy tym dobre jakościowo rozwiązania, halogen LED 50W EKO idealnie nada się jako oświetlenie przydomowych placów i podwórek. Seria EKO oparta jest o standardową obudowę halogenową, używaną w produktach tego typu od wielu lat. Takie wykonanie gwarantuje trwałość, która poparta jest latami doświadczeń. Dzięki uchwytowi montażowemu, halogeny LED 50W EKO montowane mogą być bezpośrednio do fasady budynku, nie tracąc przy tym możliwości regulacji kąta nachylenia oprawy. Pozwala to na dostosowanie położenia lampy tak by światło mocno i równomiernie pokryło wymagany obszar. Możliwość dobrania odpowiadającej nam barwy swiatła w halogenach serii EKO sprawia, że jest to rozwiązanie uniwersalne które wykorzystamy nie tylko do oświetlania terenów przydomowych ale również przemysłowych czy usługowych. Wykorzystana w powyższym modelu matryca LED COB o mocy 50W, dzięki wykorzystaniu pasty termo przewodzącej, odpowiednio odprowadza emitowane ciepło na aluminiową oprawę, przedłużając tym samym żywotność produktu.

Naświetlacz, halogen 50W

Lampa zewnętrzna LED 50W.

Dzięki kilku zaletom, halogeny LED EKO są idealnym rozwiązaniem jako lampy zewnętrzne LED:

 • aluminiowa obudowa halogenu LED 50W EKO nie tylko odprowadza ciepło z diody, ale też jest odporna na warunki atmosferyczne,
 • hartowane szkło odporne jest na uderzenia, co niweluje możliwość utraty szczelności spowodowane uszkodzeniami mechanicznymi,
 • gumowe uszczelki zapewniają szczelność zarówno diodzie,jak i przetwornicy naświetlaczy LED EKO.

Specyfikacja - Halogen LED 50W EKO

Pobór Mocy: 50W
Napięcie zasilające: AC 80-265V
Moc strumienia świetlnego: 3000lm
Barwa światła: Biała Ciepła, Biała Neutralna, Biała Zimna
Kąt świecenia: 120 stopni
Szerokość lampy: 287mm
Wysokość lampy: 234mm
Głębokość lampy: 170mm
Stopień ochrony szczelności: IP65
Typ diody: Matryca LED COB
Wodoodporność: TAK
Rodzaj LED: COB
Inne cechy: Brak promieniowania UV i IR
Inne cechy: Niska emisja ciepła. Niskie zużycie energii.
Gwarancja: 24 miesiące
Klasa energetyczna: A
Liczba cykli włącz/wyłącz: >15 000
Czas nagrzewania: <1s
Trwałość: 50 000h
CRI/Ra: >75
Czas zapłonu: <1s
Współczynnik mocy: 0,6
LLMF: 0,65
Znak bezpieczeństwa/zgodności: CE

Klasa szczelności halogenu LED 

Klasa szczelności określana jest przez międzynarodowy standard IP (International Protection Rating) który oznacza jaki stopień ochrony zapewnia obudowa danego urządzenia elektrycznego. W halogenie z serii EKO producent oznaczył swój produkt oznaczeniem IP65 oznacza to że naświetlacz chroniony jest przed pyłem oraz strugami wody lanymi na obudowę z dowolnej strony. Dlatego śmiało możemy polecić te produkty do montażu na zewnątrz. Idealnie nadaje się do montażu na elewacjach, na fasadach, przy garażach do oświetlenia wejść przed klatkami schodowymi, przed drzwiami wejściowymi czy przed gankami. Halogen LED IP65 to świetne rozwiązanie wszędzie tam gdzie potrzebujemy doświetlić jakiś nieduży obszar mocnym światłem.

Zalety halogenów LED serii EKO.

Halogeny LED serii EKO są rozwiązaniem, które posiada szereg zalet cenionych przez większość użytkowników oświetlenia LED. Są to m.in.:

 • aluminiowa oprawa - odporna na uderzenia, warunki atmosferyczne, oraz odprowadzająca ciepło z diody,
 • matryca LED COB - tzw. dioda Integrated LED, czyli pojedyncza dioda dużej mocy (dokładniej kilka diod zalanych jedną powierzchnią emitującego światło luminoforu), niezawodna i sprawdzona przez lata doświadczeń
 • stabilne przetwornice, zapewniające długą i trwałą pracę diody
 • regulowany uchwyt montażowy pozwalający na instalację bezpośrednio na budynkach, przy jednoczesnej możliwości regulacji kąta nachylenia względem montowanej powierzchni.

Wszystkie powyższe rozwiązania są znane i cenione, sprawdzone w realnych warunkach użytkowania. Co więcej, są to rozwiązania konstrukcyjnie najbardziej ekonomiczne. Dzięki temu są to tanie halogeny LED, co pozwala na wprowadzenie w świat oświetlenia LED bez większych wydatków.


Wymiary halogenu LED 50W

Przykład barwy światła 

Barwa światła określana jest w kelwinach. Średnio przyjmuje się barwy światła w przedziale od 1000k do 10 000k czym mniejsza wartość podana w kelwinach tym temperatura barwy światła jest cieplejsza, a czym większa liczba podawana w kelwinach tym barwa światła się nam oziębia i staje się barwą tzw. zimną. W obrazku poniżej mogą państwo zobaczyć prosty przykład jak miej więcej możemy zaprezentować podział kolorystyczny w kelwinach. Oczywiście rysunek nie odda rzeczywistego odczucia barwy ale przybliży mniej więcej jej zakres. Przyjęło się też określać zakres temperatur barwowych:


Barwa światła w kelwinach

 • <li>1000K do 3800K barwa biała ciepła  <li>3800K do 6000K barwa światła biała dzienna 
 • 6000K do 10000K barwa światła biała zimna

Halogen LED barwa światła

Barwa światła biała ciepła – popularna barwa światła w szczególności w oświetleniu domów, pokojów salonów, wszędzie tam gdzie chcemy wypocząć, Możemy śmiało montować ją na zewnątrz na tarasach w miejscach naszego odpoczynku i relaksu. Ciepła barwa działa na nas relaksująco i może troszkę sennie dlatego warto zastanowić czy aby taka barwa będzie nam odpowiadać.

Barwa światła biała dzienna – Coraz bardziej popularna barwa zwłaszcza w miejscach pracy, barwa nie jest zbyt zimna i nie jest ciepła. Daje nam poczucie komfortu pracy dzięki takiej barwie nie czujemy się senni i zmęczeni. Idealnie nadaje się do oświetlenia korytarzy, oświetlenia podwórek, wjazdów, biur, wszędzie tam gdzie jest duże natężenie ruchu oraz skupiska ludzkie.

Barwa światła biała zimna – ta barwa skierowana jest wszędzie tam gdzie wykonywana jest intensywna praca, Kolor światła biały zimny działa ożywczo, jeżeli praca wymaga wysiłku wzrokowego taka barwa będzie najbardziej odpowiednia. Zimna barwa sprawdza się też w oświetleniu banerów reklam.Naświetlacz LED - przekrój

Napięcie zasilające230V AC
Pobór mocy50 W
WymiarySzerokość lampy (mm): 287 Wysokość lampy (mm): 234 Głębokość lampy (mm): 170
Strumień świetlny3000lm
Barwa Światłabiała Ciepła, biała neutralna, biała zimna
Temperatura Barwowa3000K, 4000K, 6500K
Kąt Świecenia120 stopni
Typ diodyMatryca LED COB
Stopień ochrony szczelnościIP65

Halogen LED ART EKO/HQ

Karta katalogowa Halogenów LED ART seria EKO/HQ

Pliki do pobrania (421.09k)
 • Szybki podgląd
  279.00 zł W magazynie

  Halogen LED Premium o mocy 50W. Lampa dedykowana do pracy w warunkach przemysłowych. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, odporna na uszkodzenia.

  279.00 zł
  W magazynie