Kable USB 

Przewody USB to uniwersalne kable, które pozwolą nam na połączenie dwóch różnych urządzeń, jak i przenoszenie między nimi danych. Są to również kable, które posłużą nam do zasilania smartfonu, czy tabletu.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 139 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 139 elementów

Kable USB, czyli akcesoria, które przydadzą się nam w bardzo wielu sytuacjach

Przewody USB to uniwersalne kable, które pozwalają na połączenie ze sobą dwóch różnych sprzętów takich jak: komputer i telefon, telefon i radio, laptop i aparat fotograficzny. Kable USB pozwalają nam na szybkie i proste przenoszenie danych z pamięci jednego urządzenia na drugie. Są to również przewody, które pozwolą nam na podłączenie klawiatury, myszki, czy dodatkowej pamięci do naszego laptopa, czy komputera. W sprzedaży posiadamy:

  • Kabel USB do drukarki
  • Kabel USB-Micro USB - pasujący do większości telefonów komórkowych
  • Uniwersalny kabel USB z 4 końcówkami
  • Kabel USB typu C

Dostępne w naszym sklepie przewody USB służą zarówno do ładowania urządzeń, jak i do przenoszenia między nimi danych. Dostępne są w wielu długościach, kolorach i rodzajach. Każdy z naszych kabli został wyposażony w gruby oplot, który zapewnia mu długą trwałość, ale także metalowy wtyk, którego tak szybko nie uszkodzimy. Przewody dostępne są w materiałowym oplocie i tym wykonanych z materiału PVC.