Karty pamięci i akcesoria  

Karty pamięci i akcesoria to urządzenia stanowiące jedne z najmnieszych nośników pamięci, które są obecnie dostępne na rynku. Produkty często wykorzystywane do rozszerzenia pamięci naszych urządzeń mobilnych.

Podkategorie

  • Czytniki kart pamięci

    Czytniki kart pamięci to urządzenia, które pozwolą Ci obsłużyć różne pamięci przez Twój laptop lub komputer, który wbudowanego takiego czujnika już nie posiada. W naszej ofercie uniwersalne czytniki świetnie współpracujące w wieloma systemami operacyjnymi.

  • Karty pamięci

    Karty pamięci to prosty sposób na powiększenie pamięci Twojego telefonu czy tabletu. Świetnie sprawdzą się także do przenoszenia danych, dzięki swojej małej wielkości i funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kart pamięci.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Karty pamięci, czyli najmniejsze dostępne nośniki pamięci

„Im mniejsze, tym lepszym". Tym określeniem kierują się współcześni producenci nośników pamięci. Karty pamięci stanowią jak dotąd najmniejsze z dostępnych urządzeń na rynku, służące do przenoszenia danych. Krocząc za potrzebami naszych klientów, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę małych nośników pamięci, w skład której wchodzą:

  • Karty pamięci Micro SD
  • Adaptery do kart pamięci
  • Czytniki kart pamięci

Karta pamięci do smartfonu lub tabletu

Kiedy ilość pamięci w naszym mobilnym urządzeniu jest zbyt niska, to właśnie karty pamięci stanowią szybkie i bardzo praktycznie rozwiązanie. Potrafią powiększyć pamięć naszego smartfona o nawet 64Gb. Karty pamięci to również bardzo proste w obsłudze urządzenia. Wystarczy włożyć je w odpowiedni slot w naszym urządzeniu, aby zaczęły swoją pracę.