Tangens kinkiet podwójny K-02 Zobacz większe

Tangens kinkiet podwójny K-02

Nowy produkt

396.00 zł brutto

Lampy linii TANGENS to nowoczesne, designerskie oświetlenie. Wykonane z blachy klosze w kształcie ostrosłupa nadają lampom loftowego charakteru. Emitowane światło jest skierowane w dół, a poprzez szczeliny w krawędziach – także na boki.

Lampy te znajdą zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, ale można je również wykorzystać jako oświetlenie restauracji, hoteli, biur oraz innych miejsc pracy i odpoczynku.

Dostępne są trzy kolory lamp: szaroczarny (RAL 7021), biały (RAL 9016) i stalowy naturalny (powierzchnia z efektem nieregularnego szczotkowania.

Wszystkie lampy wykonujemy na indywidualne zamówienia, biorąc również pod uwagę wymagania i specjalne życzenia Klientów. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie szczegółów lampy, możliwości dokonania modyfikacji, terminu realizacji zamówienia itp., prosimy o kontakt z nami jeszcze przed dokonaniem zakupu. Zadaj pytanie

Czas realizacji zamówienia jest zmienny, zależny od wielu czynników, między innymi od modelu lampy, ilości zamówień w danej chwili, itd.
Przeciętny czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 21 dani roboczych.
Staramy się zapewnić możliwie najkrótszy termin dostawy. Towar wysyłamy firmą kurierską UPS.

Parametry techniczne: