Kinkiety witrażowe 

Kinkiety witrażowe to nietuzinkowe lampy ścienne, wyposażone w piękną szklaną mozaikę. Ich oryginalny wygląd świetnie wpasuje się w klimat każdego wnętrza, zarówno salonu, sypialni, kuchni, jak i przedpokoju.

Eleganckie kinkiety, wykonane ze szkła witrażowego

Szukając nietuzinkowych kinkietów, warto zajrzeć do kategorii kinkiety witrażowe, w której znajda Państwo niepospolite lampy ścienne. Witraże to piękne mozaiki ze szkła układające się w zaplanowane wzory. Dzięki kinkietom witrażowym w łatwy sposób nadamy charakteru naszemu wnętrzu. Kinkiety witrażowe to wyjątkowe lampy, które pasują do każdego typu wnętrza. Oryginalne lampy ścienne witrażowe emitują subtelne rozproszone światło. Dzięki różnym kolorom szkła ocieplą nasze pomieszczenie i nadadzą mu wyjątkowy klimat. Kinkiet witrażowy to również prosty sposób na nieszablonowe ozdoby. Z powodzeniem zastąpią one kolorowy obraz i dadzą dodatkowe źródło światła.

Lampy ścienne witrażowe - zastosowanie

Nasze piękne witrażowe kinkiety zastosować można w domu i miejscach użyteczności publicznej jak restauracje, muzea, teatry czy hotele. Z pomocą kinkietów witrażowych w szybki sposób ocieplisz każde wnętrze i zachwycisz odwiedzających cię gości. Piękny szklany klosz wykonano z dbałością o najmniejszy detal tworząc unikatowe wzory pasujące zarówno do salonu, jadalni, sypiali czy kuchni. Do ich stworzenia producent używa metalu, szkła, ale również masy perłowej, która równie pięknie co szkło przepuszcza światło. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także inne lampy witrażowe, dzięki czemu stworzą w swoim domu iście bajkowy nastrój.

W sklepie  zarowka-led.com kupią Państwo:

  • Żyrandole witrażowe
  • Lampy stojące witrażowe
  • Kinkiety ścienne witrażowe
  • Lampy stojące witrażowe