Klocki dla dzieci to znakomite zabawki dla najmłodszych, które nie tylko będą ich świetnie bawić, ale także rozwiną ich zdolności konstrukcyjne i kreatywność. W naszej ofercie różnego rodzaju konstrukcje, stworzone z różnokolorowych elementów.

Klocki dla dzieci 

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 57 elementów

Klocki to nieodłączny element dzieciństwa. Klocki mają szereg zalet. Głównym zadaniem klocków jest budowanie zdolności kreatywnych i przestrzennych dziecka, poruszają wyobraźnię, ćwiczą zdolności manualne, techniczne, uczą cierpliwości, dostarczają doskonałą zabawę i wiele radości.

Klocki służą do zabawy wielokrotnej gdzie mamy możliwość powtórnego składania i rozkładania budowli w różnych kombinacjach.
Klocki to wielokolorowe elementy wykonane głównie z tworzywa sztucznego, które łączą się ze sobą układając w całość. Można ułożyć klocki zgodnie z instrukcją ale również kierując się własną wyobraźnią tworzyć samodzielne konstrukcje.

W naszym sklepie znajdą Państwo klocki firmy Blocki, Mały konstruktor, oraz klocki magnetyczne.
Klocki Blocki to świetnej jakości klocki, które można u nas nabyć w małych zestawach po 30 elementów jak również w większych opakowaniach. Tematyka jest różnorodna, każdy znajdzie coś dla siebie w temacie pojazdów policyjnych, wojskowych czy strażackich. Klocki firmy Block są kompatybilne i można łączyć ze sobą różne zestawy jak również łączą się z innymi klockami znanych marek.
Klocki Mały konstruktor to klocki dedykowane dla dzieci w wieku powyżej 6 lat gdyż składają się z małych, metalowych elementów oraz kolorowych elementów plastikowych. Zestawy są wyposażone w niezbędne narzędzia, które umożliwią nam samodzielny montaż tj. skręcenie i rozkręcenie konstrukcji.


W naszej ofercie można znaleźć klocki Mały konstruktor i budować konstrukcje takie jak: statki kosmiczne, rakiety, samoloty, helikoptery, pojazdy wojskowe, ciężarówki, itp.
Klocki magnetyczne ze względu na łatwość łączenia mogą być przeznaczone dla dzieci w wieku już od trzech lat. Klocki firmy Megaformers to klocki magnetyczne o różnych kształtach umożliwiające złożenie różnych figur, brył czy pojazdów. Megaformers to zabawa która nigdy się nie znudzi, doskonały pomysł na prezent i świetna zabawa dla dzieci i również dla rodziców.