Kostka brukowa LedBruk Akropol 

Kostki brukowe LED Akropol to produkty wysokiej jakości, wykonane z tworzywa żywicowo-akrylowego. Wyposażone w diody LED CREE, zapewnią odpowiednie doświetlenie naszej posesji, ścieżki, czy podjazdu.

Świecąca kostka brukowa Akropol, czyli sposób na zrealizowanie najciekawszych projektów Twojego oświetlenia.

Kostka brukowa LED Akropol to subtelnie wyprofilowany produkt, który swoim wyglądem jak najbardziej przypomina tradycyjną kostkę brukową. Jest to jednak zdecydowanie funkcjonalniejsze urządzenie, które pozwoli nam na odpowiednie doświetlenie:

  • podjazdu
  • ścieżki
  • parkingu

Rzymska kostka brukowa LED to także produkt, któremu nie zaszkodzą damskie obcasy. Został wykonany w pełni z materiału żywicowo-akrylowego, dzięki czemu jest odporny na ścieranie i nacisk 8 ton.

Kostka brukowa rzymska LED jako nowoczesna forma podświetlenia posjesji i ogrodu

Świecąca kostka brukowa LED Akropol została wykonana w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i niezawodne diody LED CREE. Jej hermetyczna konstrukcja doskonale chroni źródło światła przed szkodliwym wpływem wilgoci i innych szkodliwych czynników glebowych. Kostka brukowa LedBruk Akropol z tyłu posiada specjalną mufę hermetyczną, dzięki czemu w łatwy, a przede wszystkim w bezpieczny sposób ją zainstalujemy. Dodatkowe puszki hermetyczne znajdą Państwo także na stronie naszego sklepu internetowego, w kategorii „akcesoria instalacyjne".