Kostka brukowa LedBruk Granit Mleczny stanowi sposób na niesamowitego podświetlenie Twojego podjazdu. Wykonana z najwyższej jakości materiałów i wyposażona w diody LED CREE.

Kostka brukowa LedBruk Granit Mleczny 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów

Kostka brukowa LedBruk Granit Mleczny - sposób na innowacyjne oświetlenie ogrodu i otoczenia domu

Kostka brukowa LED Granit Mleczny to nowoczesne źródło światła, zamknięte w szczelnej obudowie. Wyposażone w nowoczesne diody LED CREE są gwarancją wysokiej jakości światła i długiej żywotności. Wykonana na bazie najwyższych jakościowo materiałów jest aż tak trwała, że jej producent zapewnia jej aż 4-letnią gwarancję. Kostka brukowa LedBruk Granit Mleczny w zależności od preferencji naszych klientów jest dostępna w wersji: białej ciepłej, białej zimnej, RGB i RGBW. 

Produkty firmy LedBruk są gwarancją oryginalności i najwyższej jakości.

Dane: 

  • Typ klosza: mleczny
  • Wymiary: 8x9x6,5cm
  • Powierzchnia: chropowata
  • Materiał: żywicowo-akrylowy

Kostka LED Granit mleczny jest przystosowana do zasilania stałym napięciem 12V. Taki sposób zasilania pozwala nam na proste i intuicyjne sterowanie naszym światłem. Większość dostępnych ściemniaczy i sterowników współpracuje z kostkami brukowymi LED. My polecamy w szczególności produkty firmy Mi-Light. Wielostrefowe sterowniki pozwolą uzyskać Państwu niesamowite efekty świetlne na waszym podjeździe.