Kostka brukowa LedBruk Lento Mleczna 

Kostka brukowa LED Lento Mleczna to zewnętrzna oprawa wzorowana na klasycznych kostkach brukowych. Wykonana z wysokiej jakości materiału żywicowo-akrylowego, z klasą szczelności IP67 i odpornością na ścieranie.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów

Kostka brukowa LED Lento Mleczna - oprawa najazdowa z klasą szczelności IP67

Świecąca kostka brukowa Lento Mleczna to renomowany produkt firmy LedBruk. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, z amerykańską diodą CREE LED oraz 4-letnią gwarancją. Kostka brukowa Lento Mleczna posiada wymiary: 8,1x7,5x7,5x6cm i swoim wzorem oraz kształtem do złudzenia przypominają klasyczną kostkę brukową. Mleczna odmiana tego rodzaju produktu oznacza, że jej powierzchnia posiada mleczną powłokę, która dodatkowo rozprasza światło i rozprowadza je po całej strukturze kostki.

Dane kostki brukowej Lento w wersji mlecznej

  • Napięcie zasilające: 12V DV
  • Diody LED: CREE
  • Rodzaj klosza Mleczny
  • Materiał: żywicowo akrylowy

Mleczna kostka brukowa Lento i jej współpraca z systemami sterowania

Świecąca kostka brukowa Lento Mleczna zasilana jest bezpiecznym napięciem 12V. Taki rodzaj zasilania oznacza, że może być ona sterowana poprzez większość dostępnych na rynku sterowników do LED 12V. Największą zaletą kostki brukowej LED jest wykorzystanie zarówno technologii monochromatycznej, jak i RGB, czy RGBW. Kostka brukowa LED Lento mleczna w zależności od rodzaju, jej światło może być swobodnie ściemniane lub rozjaśniane, a także w możemy płynnie zmieniać kolory jej podświetlenia.