Kostka brukowa LED Lento przezroczysta to nowoczesna oprawa najazdowa, wzorowana na klasycznej kostce brukowej. W naszej ofercie kostki w wersji Mono jak RGB dostępne w bardzo atrakcyjnych cenowo zestawach.

Kostka brukowa LedBruk Lento Transparentna 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów

Świecąca kostka brukowa Lento Transparentna - trwały i wytrzymały produkt z 4-letnią gwarancją

Kostka brukowa LedBruk Lento Transparentna idealnie sprawdza się podczas nocnego doświetlenia posesji naszych klientów. Jest to bardzo często wykorzystywany produkt do:

  • podświetlenia podjazdu
  • podświetlenia elewacji budynku
  • wyznaczania dróg dojazdowych
  • oświetlenia parkingów
  • podświetlenia stopni schodowych

Kostka LedBruk Lento Mleczna to także produkt w pełni wodoodporny i odporny na szkodliwe warunki zewnętrzne. Zainstalowane wewnątrz niej, odpowiednio rozmieszczone diody LED CREE, które zapewniają nam nie tylko trwałe, ale także równomiernie rozproszone światło.

Kostka brukowa Lento Transparentna - idealny produkt do podświetlenia terenów brukowych

Kostka LedBruk Lento ze względu na rodzaj swojego zastosowania jest zasilana bezpiecznym napięciem 12V. Produkty wykonane w technologii LED 12V są w bardzo łatwy sposób sterowalne i podobnie jest też z naszą kostką. Aby ściemnić, rozjaśnić lub zmienić kolor świecenia możemy użyć większości dostępnych na rynku sterowników do LED. W naszej ofercie znajdą Państwo także produkty firmy Mi-Light, które pozwolą na stworzenie strefowego oświetlenia Twojego podjazdu i ogrodu.