Kostka brukowa LedBruk Lento Transparentna 

Kostka brukowa LED Lento przezroczysta to nowoczesna oprawa najazdowa, wzorowana na klasycznej kostce brukowej. W naszej ofercie kostki w wersji Mono jak RGB dostępne w bardzo atrakcyjnych cenowo zestawach.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  94.60 zł W magazynie

  Kostka świecąca LENTO T. 2,3W emituje światło barwy białej ciepłej o maksymalnej mocy 230 lumenów. Klasa szczelności IP67.

  94.60 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  94.60 zł W magazynie

  Świecąca brukowa kostka LedBruk 2,3W została wykonana z wysokiej jakości komponentów. Emituje światło barwy zimnej o mocy 230lm. 

  94.60 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  133.10 zł W magazynie

  Kostka świecąca LENTO T. 5,5W emituje światło barwy RGB+biała zimna o maksymalnej mocy 230 lumenów. Klasa szczelności IP67. 

  133.10 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  133.10 zł W magazynie

  Kostka LED 5,5W LENTO T. z wysoką klasą szczelności IP67 emituje światło barwy RGB+biała ciepła o mocy 230 lumenów. 

  133.10 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Świecąca kostka brukowa Lento Transparentna - trwały i wytrzymały produkt z 4-letnią gwarancją

Kostka brukowa LedBruk Lento Transparentna idealnie sprawdza się podczas nocnego doświetlenia posesji naszych klientów. Jest to bardzo często wykorzystywany produkt do:

 • podświetlenia podjazdu
 • podświetlenia elewacji budynku
 • wyznaczania dróg dojazdowych
 • oświetlenia parkingów
 • podświetlenia stopni schodowych

Kostka LedBruk Lento Mleczna to także produkt w pełni wodoodporny i odporny na szkodliwe warunki zewnętrzne. Zainstalowane wewnątrz niej, odpowiednio rozmieszczone diody LED CREE, które zapewniają nam nie tylko trwałe, ale także równomiernie rozproszone światło.

Kostka brukowa Lento Transparentna - idealny produkt do podświetlenia terenów brukowych

Kostka LedBruk Lento ze względu na rodzaj swojego zastosowania jest zasilana bezpiecznym napięciem 12V. Produkty wykonane w technologii LED 12V są w bardzo łatwy sposób sterowalne i podobnie jest też z naszą kostką. Aby ściemnić, rozjaśnić lub zmienić kolor świecenia możemy użyć większości dostępnych na rynku sterowników do LED. W naszej ofercie znajdą Państwo także produkty firmy Mi-Light, które pozwolą na stworzenie strefowego oświetlenia Twojego podjazdu i ogrodu.