Kostka brukowa LedBruk Naturo Mleczna 

Kostka LedBruk Naturo Mleczna doskonale sprawdza się do oświetlenia podjazdów, chodników czy ścieżek. Wykonana z wysokiej jakości materiału jest gwarancją długiej trwałości i bezawaryjności.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów

Kostka brukowa LedBruk Naturo Mleczna, czyli sposób na wyjątkowe oświetlenie podjazdu czy chodnika

Świecąca kostka brukowa Naturo Mleczna to bogata w walory estetyczne oprawa najazdowa wykonana z najwyższej jakości materiałów. Swoim wyglądem do złudzenia przypomina klasyczną kostkę brukową i wraz z nią zalecamy jej używanie. Kostka LedBruk Naturo zasilana jest stałym napięciem 12V. Pamiętajmy, żeby do jej zasilania używać wyłącznie transformatorów przystosowanych do technologii LED. Taki rodzaj zasilania daje nam olbrzymi komfort w sterowaniu naszego oświetlenia. System sterowania Mi-Light pozwoli nam na stworzenie innowacyjnego, strefowego systemu oświetlenia, który pozytywnie zaskoczy nie tylko gospodarzy, ale także wszystkich gości.


Świecąca kostka brukowa LED Naturo Mleczna, jako innowacyjna oprawa najazdowa

Naturo Mleczna to nowoczesna kostka brukowa odporna na trudne warunki atmosferyczne i ścieranie. Wyposażona w nowoczesne diody LED CREE jest trwałym źródłem światła o żywotności dochodzącej do nawet 124000 godzin. Potwierdza to również ich producent (polska firma LedBruk), zapewniając swoim produktem 48 miesięcy gwarancji. Kostka brukowa LED Naturo Mleczna dostępna jest w wielu wersjach i opcjach. W sprzedaży posiadamy:

  • Kostki brukowe LED Naturo Mleczne w barwie białej ciepłej
  • Kostki brukowe LED Naturo Mleczne w barwie białej zimnej
  • Kostki brukowe LED Naturo Mleczne RGB
  • Kostki brukowe LED Naturo Mleczne RGB z barwą ciepłą
  • Kostki brukowe LED Naturo Mleczne RGB z barwą zimną