Kostka brukowa LedBruk Naturo Transparentna 

Kostka brukowa LED Naturo Transparentna to nowoczesna oprawa najazdowa, swoim wyglądem do złudzenia przypominająca tradycyjną kostkę brukową. W sprzedaży oprawy w wersji monochromatycznej, jak i RGB oraz RGBW.

Kostka brukowa LedBruk Naturo Transparentna - oprawa najazdowa LED o wymiarach klasycznej kostki brukowej

Świecąca kostka Naturo transparentna to świetny pomysł na oświetlenie ozdobne ścieżek ogrodowych, czy dróg dojazdowych. Kostka brukowa LED 8,3x7,9x9,2x6cm zasilamy stałym napięciem 12V. Jest to produkt, który musi być podłączony do zasilacza, aby zaczął swoją pracę (zasilacz o stabilizowanym napięciu. Kostka LedBruk Naturo transparentna dostępna jest w różnych barwach światła:

  • Biała ciepła
  • Biała zimna
  • RGB
  • RGB + biała ciepła
  • RGB + biała zimna

Ponadto stosując wszystkie dedykowane akcesoria instalacyjne, otrzymują Państwo 4-letnią gwarancję producenta firmy LedBruk.

Transparentna kostka brukowa LED Naturo o wymiarach 8,3x7,9x9,2x6cm

Kostka LedBruk Naturo przezroczysta została wykonana z wysokiej jakości materiału żywico-akrylowego. Szczelne zamknięte źródło światła CREE LED jest gwarancją długiej i bezawaryjnej pracy. Klasa szczelności IP67 zapewnia naszej kostce wysoką odporność na trudne warunki atmosferyczne, ale także jest w pełni odporna na szkodliwe czynniki w glebie. Kostka LedBruk Naturo transparentna została w pełni dopasowana do klasycznej kostki brukowej o tej samej nazwie. Do złudzenia przypomina swoim wyglądem tradycyjną kostkę, a ponadto posiada niesamowite możliwości podświetlenia.