Kostka brukowa LedBruk Piccola Mała 

Kostka brukowa LED Piccola Mała to wysokiej jakości oprawa najazdowa, zasilana napięciem 12V. W sprzedaży kostki wykonane w oparciu o technologię Mono, RGB lub RGBW. Możliwość sterowania większością sterowników do LEDów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów

Kostka brukowa LED Piccola mała jako innowacyjna forma podświetlenia terenów brukowanych

Kostka brukowa LedBruk Piccola mała swoim kształem i wyglądem była wzorowana na klasycznym rodzaju kostki brukowej. Wykonana z materiału żywicowo-akrylowego charakteryzuje się długą trwałością i wysoką wytrzymałością. Ponadto jest to materiał odporny na ścieranie, w tym samym stopniu co tradycyjne kostki brukowe. Piccola mała to kostka brukowa o wymiarach 53x70x90x60mm. Jako źródło światła wykorzystuje diody LED CREE. Zostały one tak rozmieszczone, aby nasza oprawa emitowała jednolite światło bez widocznych punktów świetlnych.

Piccola mała - kostka brukowa LedBruk, zasilana napięciem 12V

Kostka Piccola mała idealnie sprawdza się podczas nocnego oświetlenia. Światło LED jest bardzo przyjemne dla ludzkiego oka, a możliwość kolorowego podświetlenia nada Twojej przestrzeni dodatkowego, niepowtarzalnego stylu. Podczas montażu naszej kostki pamiętajmy o tym, że produkty wykonane w technologii LED powinniśmy zasilać wyłącznie za pomocą transformatorów o stabilizowanym napięciu. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo hermetyczne zasilacze firmy GLP, które znakomicie dopełniają naszą ofertę kostki brukowej LED. W tej kategorii znajdą Państwo również atrakcyjne zestawy złożone z kostki brukowej, sterownika i zasilacza. Jest to bardzo atrakcyjna możliwość dla naszych klientów, ze względu na niższą ceną takiego kompletu.