Świecąca kostka brukowa Rocdeco to innowacyjny, a zarazem bardzo praktyczny produkt oświetleniowy. Znakomicie sprawdzi się zarówno do podświetlenia podjazdu, czy ścieżki w ogrodzie, a ponadto swym kształtem wpasuje się wygląd tradycyjnej kostki brukowej.

Kostka brukowa LedBruk Rocdeco Matowa 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów

Świecąca kostka brukowa LedBruk Rocdeco, czyli sposób na efektowne oświetlenie Twojej posesji

Kostka brukowa Rocdeco matowa stanowi nowoczesny rodzaj podświetlenia, który z łatwością wbudujemy i dopasujemy do naszej kostki brukowej. Jest to produkt, który swym wymiarem i kształtem idealnie wpasuje się do standardowych kostek brukowych. Kostka LedBruk Rocdeco została w taki sposób skonstruowana, aby świeciła całą swoją powierzchnią, a w jej strukturze nie było widocznych pojedynczych punktów świetlnych.

Kostka brukowa LED Rocdeco dzięki swojej wysokiej odporności z łatwością posłuży nam jako stylowa oprawa najazdowa. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów jest to produkt odporny na nacisk o wadze aż 8 ton na 1 dm.

Kostka brukowa LED Rocdeco - produkt idealny do oświetlenia ścieżek w ogrodzie, czy podjazdów

W celu sprostania oczekiwaniom wszystkich naszych klientów w naszym sklepie internetowym zakupią Państwo nie tylko kostki w wersji białej (ciepła lub zimna), ale także te wykonane w technologii RGB czy RGBW. Kostka Ledbruk Rocdeco do świecenia wykorzystuje najnowsze diody LED CREE. Ich światło możemy kontrolować za pomocą bezprzewodowego pilota. Pozwoli nam to na swobodę w zmienia koloru świecenia, na wybranie jednego z programów dynamiczny, czy ściemnianie i rozjaśnianie.