Kostka brukowa LedColor Granit Transparentny 

Kostka LedColor Granit Transparentny to produkt dedykowany do oświetlenia naszych posesji. Świetnie komponuje się wraz z klasyczną kostką brukową, dając nam niesamowity efekt świetlny.

Kostka LedColor Granit Transparentny, czyli oprawa najazdowa do wbudowania w kostkę brukową

Kostka brukowa LedColor Granit przezroczysty to nowoczesna oprawa zewnętrzna, która swoim kształtem i wymiarem została dopasowania do standardowej wersji kostki. Wyposażona w równomiernie rozmieszczone diody LED Lextar, które świecą całą swoją powierzchnią i nie posiadają widocznych punktów świetlnych. Świecąca kostka brukowa LedColor Granit Transparentny jest dostępna w wersji RGB, białej ciepłej i białej zimnej. W systemie Mono pobiera 2,2W mocy natomiast kostka RGB zużywa 1,2W. Kostki brukowe LedColor zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadają 24-miesięczną gwarancję oraz certyfikaty CE i RoHS.

Kostka LedColor Granit Transparenty o trwałości 10000 godzin

Nasze kostki brukowe LedColor Granit zostały wyposażone w nowoczesny moduł Lextar, którego trwałość według producenta to aż 10000 godzin. Oznacza to, że jest to niezwykle trwały i bezawaryjny produkt, który sprawdzi się doskonale w większości posesji opartych o klasyczną kostkę brukową.

Kostka LedColor Granit zasilana jest bezpiecznym napięciem 12V DC. Zawsze pamiętajmy o tym, że do zasilania produktów wykonanych w technologii LED, należy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu wyjściowym.