Ładowarki samochodowe 

Ładowarki samochodowe to bardzo funkcjonalne urządzenia, dzięki którym w szybki i prosty sposób nałądujesz swoje urządzenie za pomocą gniazdka zapalinczki w aucie. Idealne do telefonów, smartfonów, tabletów i nawigacji.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Ładowarki samochodowe do smartfonów, telefonów i nawigacji

Ładowarka samochodowa to praktyczne, a zarazem bardzo funkcjonalne urządzenie, które pozwoli naładować Twoje urządzenie mobilne za pomocą gniazdka zapalniczki w aucie. Ładowarki samochodowe doskonale sprawdzają się w trakcie długich podróży samochodem, kiedy to będziemy w stanie naładować:

  • smartfon
  • tablet
  • aparat fotograficzny
  • nawigację GPS

W naszej ofercie spotkają Państwo zarówno ładowarki samochodowe z adapterem, które zostały wyposażone w jeden lub nawet więcej portów USB. Są to urządzenia uniwersalne, w których w zależności, od jakiego przewodu użyjemy, będziemy w stanie naładować urządzenia o różnych portach ładowania. Oprócz tego rodzaju urzadzenia, posiadamy w sprzedaży także ładowarki samochodowe z wtykiem micro USB oraz mini USB.


Ładowarki samochodowe to znakomite urządzenia, które rozwiążą Twój problem rozładowanego smartfonu, w czasie wyjazdu, czy długiej podróży autem. Szeroka oferta ładowarek, dostępna w naszej ofercie sprawia, że każdy z naszych klientów dopasuje produkt do własnych, indywidualnych preferencji.