Banner Lampy awaryjne

Lampy awaryjne LED

Lampy awaryjne stają się coraz ważniejszym elementem każdego obiektu publicznego. Są w stanie zapewnić nam bezpieczną drogę ewakuacyjną kiedy napięcie zanika i zwykłe lampy przestają działać. Dostępne na naszej stronie oświetlenie awaryjne posiada certyfikaty CNBOP wymagane przez straż pożarną, dzięki czemu spełnia wszystkie standardy tego typu ...

Lampy awaryjne stają się coraz ważniejszym elementem każdego obiektu publicznego. Są w stanie zapewnić nam bezpieczną drogę ewakuacyjną kiedy napięcie zanika i zwykłe lampy przestają działać. Dostępne na naszej stronie oświetlenie awaryjne posiada certyfikaty CNBOP wymagane przez straż pożarną, dzięki czemu spełnia wszystkie standardy tego typu produktów.

Więcej

Lampy awaryjne LED Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Lampy awaryjne LED – zielone światło dla bezpieczeństwa

Każdy budynek użytku publicznego musi spełniać kilka warunków. Przestrzeganie zasad jest ważne już na etapie budowy i aranżacji wnętrza. Nigdy nie powinno zapominać się o zapewnieniu najlepszych warunków do ewakuacji i odpowiedniego doświetlenia wszystkich korytarzy. To gwarantuje bezpieczeństwo podczas poruszania się po budynku, a także ułatwia ewentualną ewakuację podczas zagrożenia. Przeznaczone są do tego lampy awaryjne LED wewnętrzne i zewnętrzne budynku w ścianach bocznych i sufitach. Spotkamy je najczęściej w centrach handlowych, korytarzach publicznych, a także na schodach. Są niezbędnym wyposażeniem zakładów pracy.

Oprawy awaryjne LED powinny być wyposażone elektroniczny układ zasilania źródła światła LED z diodą oraz moduł awaryjny. W naszej ofercie znajdziesz kompletne rozwiązania, które dodatkowo wyróżniają się estetycznym wyglądem, w związku z czym  nie zaburzają one koncepcji aranżacji wnętrza budynku. Różnią się wielkością, mocą i wzornictwem, wszystkie spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa.

Szeroki wybór opraw awaryjnych LED

W ofercie znajdziesz lampy awaryjne LED o podwyższonej klasie szczelności, idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o dużej wilgotności, jak łazienka czy kuchnia. Zadbaliśmy o wybór opraw, które wykonano z wysokiej jakości materiałów, jak stal szlachetna, aluminium i poliwęglan. Lampy awaryjne LED mogą posiadać kilka trybów pracy, jak awaryjny i sieciowo-awaryjny. Ponadto w sklepie dostępne są oprawy ewakuacyjne wykonane z poliwęglanu z klasą szczelności IP20. To niezbędne elementy wyposażenia korytarzy budynków użytku publicznego. Dzięki nim zapewnisz sobie, pracownikom i klientom bezpieczną drogę ewakuacyjną w momencie braku oświetlenia. Lampa awaryjna przeznaczona jest do montażu ściennego i sufitowego w zależności od wybranego modelu.