Lampy kempingowe 

Lampy kempingowe stanowią bardzo ważny element wyposażenia każdego obozowiska. Posiadają bardzo trwałą i szczelną obudowę, dzięki czemu poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. W ofercie lampy kempingowe bateryjne i akumulatorowe.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Lampy kempingowe - konieczny element wyposażenia każdego kempingu

Lampy turystyczne to bardzo ważny element oświetlenia, w momencie, gdy nie mamy stałego dostępu do gniazdka zasilającego. W takich przypadkach lampki kempingowe są znakomitym rozwiązaniem. Zasilane bateryjnie lub akumulatorowo stanowią świetny pomysł do oświetlenia wnętrza namiotu, czy obozowiska, kiedy rozpalenie ogniska nie jest aż tak funkcjonalnym i efektywnym rozwiązaniem. Lampy na kemping posiadają specjalne uchwyty, które pozwalają na ich łatwe i szybkie przenoszenie. Ponadto są one bardzo wydajne, a ich światło na tyle mocne, że doskonale sprawdzą się podczas nocnych poszukiwań.

Lampy turystyczne, czyli lampki zasilane bateryjnie lub akumulatorowo

Lampy kempingowe, ze względu na specjalistyczny rodzaj zastosowanie są przystosowane do świecenia bez stałego podłączenia do sieci. W zależności od wyboru, w naszej ofercie znajdą Państwo lampy kempingowe akumulatorowe, które będziemy mogli zasilić nie tylko przy pomocy ładowarki gniazdkowej, ale także podłączając do laptopa, czy innego sprzętu elektronicznego. Kolejnym rodzajem są lampy kempingowe bateryjne, które do pracy potrzebują baterii AA lub AAA. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo kiedy braknie nam energii, wystarczy zaopatrzyć się w dodatkowy zestaw baterii i po prostu je wymienić. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo:

  • Lampy Kempingowe Falcon Eye
  • Lampy Kempingowe Varta
  • Lampy Kempingowe Mactronic
  • Lampy Kempingowe Warlock
  • Lampy Kempingowe Wizard