Lampy ogrodowe LED 12V 

Lampy ogrodowe LED 12V do nowoczesne oprawy ogrodowe, przystosowane do zasilania bezpiecznym napięciem. Łatwe w obsłudze i sterowaniu za pomocą dedykowanych sterowników do LED. W sprzedaży lampy w wersji Mono, RGB i RGBW.

Lampy do ogrodu 12V jako nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe

Lampy ogrodowe LED 12V to uniwersalne i innowacyjne oprawy zewnętrzne, które łączą w sobie funkcjonalność i wyjątkowy dekoracyjny efekt. W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę lamp ogrodowych zasilanych bezpiecznym napięciem 12V. W sprzedaży posiadamy zarówno lampy o wysokości 45, 65, 90 jak i 110 cm w formie kwadratu lub te okrągłe. Lampy do ogrodu 12V zostały wyposażone w nowoczesne, amerykańskie diody LED CREE, które wyróżniają się niesamowitą trwałością i niezawodnością. Potwierdza to gwarancja producenta firmy LedBruk, której to długość to aż 5 lat.

Lampy ogrodowe 12V i system sterowania oświetleniem

Produkty zasilane napięciem 12V to nie tylko bezpieczeństwo w Twojej ogrodowej instalacji, ale także większe możliwości sterowania tego typu oświetleniem. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Lampy ogrodowe LED 12V w barwie białej ciepłej
  • Lampy ogrodowe LED 12V w barwie białej dziennej
  • Lampy ogrodowe LED 12V w barwie białej zimnej
  • Lampy ogrodowe LED 12V RGB
  • Lampy ogrodowe LED 12V RGB z barwą ciepłą
  • Lampy ogrodowe LED 12V RGB z barwą zimną

Nasze lampy ogrodowe 12V doskonale współpracują z większością sterowników LED 12V. Z naszej strony w szczególności polecamy system sterowania Mi-Light. Jest to funkcjonalny system sterujący, który pozwoli podzielić Twój ogród na strefy oświetlenia i sterować nimi razem lub każdą z osobna.