Lampy podłogowe LED 

Eleganckie lampy podłogowe idealne do dodatkowego oświetlenia w naszych salonach i sypialniach. W naszej ofercie zarówno te wykonane w tradycyjnym, jak i nowoczesnym designie. 

Podkategorie

 • Lampy witrażowe stojące

  Stojące lampy witrażowe stanowią bardzo elegancki i pomysłowy sposób na dodatkowe źródło światła w Twoim salonie lub sypialni. Idealnie wkomponują się we wnętrza wykonane w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

 • Nowoczesne lampy podłogowe

  Nowoczesne lampy podłogowe to kategoria, w której znajdą Państwo stojące lampy, wykonane w oparciu o najnowsze trendy mody. Idealne sprawdzą się, jako źródło dodatkowego doświetlenia, jak i główny element dekoracyjny.

 • Lampy podłogowe kryształowe

  Lampa podłogowa z kryształami to luksusowy produkt, który swoim niesamowitym designem wprowadzi pałacowy styl do Twojego wnętrza. Wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, jest gwarancją dobrego wyboru i zadowolenia klienta.

 • Lampy podłogowe z abażurem

  Lampy podłogowe z abażurem to eleganckie lampy, które będą pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia, ale także stylowego dodatku do mieszkania. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są gwarancją trwałości i wysokiej odporności.

 • Klosze do lamp

  Klosze i abażury do lamp, to produkty, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i nadano im unikatowe kształty. W naszym sklepie znajdą Państwo klosze zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tym bardziej tradycyjnym.

 • Lampy podłogowe klasyczne

  Lampy stojące klasyczne to stylowe produkty, wykonane w tradycyjnym designie. Świetnie odnajdą się zarówno w ogromnym salonie, jak i małej sypialni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Lampy podłogowe stylowe

  Stylowe lampy podłogowe to idealny sposób na doświetlenie Twojego salonu, czy sypialni. Wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, zachwycą swoim designem i indywidualnym charakterem.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 221 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 221 elementów