Lampy podłogowe z abażurem 

Lampy podłogowe z abażurem to eleganckie lampy, które będą pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia, ale także stylowego dodatku do mieszkania. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są gwarancją trwałości i wysokiej odporności.

Lampy stojące z eleganckim abażurem

Lampy podłogowe z abażurem to tradycyjne lampy podłogowe wyposażone w materiałowy abażur. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo te o typowym wyglądzie, z abażurem nakładanym od góry, ale również bardziej nietuzinkowe w niecodziennych kształtach ze statywem o wyglądzie drewna. Proste stojące lampy z abażurem kwadratowym, z uwagi na prostą formę, świetnie sprawdza się w nowoczesnych i eklektycznych wnętrzach. Natomiast te bardziej tradycyjne idealnie współgrać będą ze stylem skandynawskim i romantycznymi wnętrzami w stylu angielskim.

Lampy podłogowe z abażurem wykonane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły i zachwycają swoim wyglądem od pierwszej chwili. Materiałowy abażur pięknie przepuszcza światło, zarazem nie oślepiając i wypełniając wnętrze ładnym rozproszonym światłem.

Lampy podłogowe z abażurem, czyli idealny sposób na klimatyczne oświetlenie

Stojące lampy z abażurem świetnie sprawdzą się do stworzenia klimatycznego oświetlenia, które pozwoli nam się zrelaksować, a w razie potrzeby stanowić będzie dodatkowe źródło światła w wybranym przez nas miejscu. W ofercie posiadamy lampy podłogowe z abażurem z jednym źródłem światła lub z kilkoma więc intensywność dodatkowego światła wybieramy według własnych potrzeb. Jeśli chcieliby Państwo skomponować całość oświetlenia w pomieszczeniu w jednym stylu w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo dodatkowo lampy stołowe z abażurem, kinkiety czy lampy sufitowe. Lampy stojące z abażurem zastosować można nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w pokojach hotelowych, motelach, czy holach.