Lampy Przemysłowe LED

Oferujemy najwyższej jakości lampy przemysłowe w technologii LED – to doskonały wybór do wnętrz, w których musimy uzyskać wydajne oraz jasne oświetlenie. 

Lampy Przemysłowe LED Jest 59 produktów.

Pokazuje 1 - 59 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 59 z 59 elementów

Lampy przemysłowe

Nowoczesne lampy ledowe stanowią najlepszą alternatywę dla starszej generacji lamp metalohalogenkowych czy sodowych i obecnie kupowane są coraz częściej. Właśnie dlatego oświetlenie przemysłowe LED dostępne jest również w naszym asortymencie w szerokim wyborze. Zachęcamy do zapoznania się z modelami dostępnymi w naszym sklepie internetowym!

Oświetlenie przemysłowe powinno być dopasowane indywidualnie w zależności od miejsca montażu. Powinno ono gwarantować odpowiednią jasność, która jest wymagana przy pracach, dlatego też konieczne jest stosowanie w nim właściwych źródeł światła. Muszą one dawać szeroki snop światła, aby każdy z pracowników mógł mieć właściwe oświetlone miejsce pracy. Wynika to w szczególności z wymogów BHP, ponieważ jasne światło zwiększa bezpieczeństwo pracy i przeciwdziała wypadkom przy pracy.

Aktualnie coraz częściej oświetlenie na halach produkcyjnych, magazynowych, montażowych, w warsztatach oraz w innych przestrzeniach bazuje na zaawansowanych diodach LED. Są to wysokiej klasy produkty gwarantujące najlepszą skuteczność oświetlenia oraz wydajność. Są ponadto energooszczędne i mają długi czas pracy, dlatego są w stanie świecić przez lata bez konieczności wymiany na nowe. Poniżej prezentujemy najważniejsze korzyści wynikające z zastosowania oświetlenia ledowego.

Zalety oświetlenia LED:

 • energooszczędność – diody ledowe nie są drogie w eksploatacji, ponieważ pobierają mniej prądu od świetlówek, halogenów oraz zwykłych żarówek żarowych, od których zużywają nawet 80-90 procent mniej energii, zatem nie musimy przygotowywać się na duże wydatki związane z oświetleniem ledowym
 • długi czas pracy – żywotność diod LED to kilkadziesiąt tysięcy godzin, co jest kilkukrotnie lepszym wynikiem od pozostałych źródeł światła, więc produkt LED może Państwu służyć na długie lata
 • różne barwy bieli i RGB – możemy zakupić je nie tylko w różnych modach, ale również diody LED pracują w różnych kolorach, są to biel neutralna, ciepła i zimna, a także kolory w palecie RGB, które używane są głównie w charakterze dekoracyjnym
 • ekologia – diody ledowe nie zawierają szkodliwych związków charakterystycznych dla innych lamp, na przykład rtęci
 • współpraca z dodatkami – lampy LED mogą tworzyć instalacje wykorzystujące między innymi sterowniki i piloty, mogą współpracować z czujnikami, na przykład ruchu
 • niska emisja ciepła – diody nie nagrzewają się jak inne źródła światła, mogą być używane w miejscach, w których wysokie temperatury nie są wskazane
 • brak emisji promieniowania UV oraz IR

Powyższe zalety oświetlenia ledowego powodują, że są one obecnie bardzo popularne, także w zastosowaniach profesjonalnych. Lampy przemysłowe LED są dostępne również w naszym sklepie internetowym, dlatego mogą Państwo dobrać je w zależności od swoich potrzeb. Mamy nadzieję, że spełnią one wszystkie Państwa wymagania!

W naszym asortymencie posiadamy przede wszystkim model marki High Bay. Lampa LED High Bay to sprawdzony wybór jako oświetlenie przemysłowe – doskonałe do hal, magazynów oraz innych dużych powierzchni. Są to lampy o specjalnej konstrukcji kubełkowej, które dobrze kierunkują i rozprowadzają światło.

Lampy te bazują na zaawansowanych matrycach LED dużej mocy, dlatego osiągają bardzo mocny, jasny strumień światła. Są one dostosowane do oświetlania pomieszczeń z dużych wysokości, a także posiadają możliwość regulacji krzywej rozsyłu za pomocą montowanych odbłyśników.

Elementy lamp przemysłowych LED od High Bay to:

 • diody LED – zastosowane w nich diody dużej mocy gwarantują najlepszą wydajność świetlną i żywotność
 • przetwornice – specjalnie dopasowane przetwornice Meanwell zapewniają stabilne źródło zasilania dla diod ledowych
 • obudowa – obudowy lamp przemysłowych są wykonane są ze stopów aluminium i wyposażone w duże radiatory dobrze odprowadzające ciepło
 • zasilacz – zasilacze przeznaczone do lamp znajdują się już w komplecie

Dostępne w naszym asortymencie lampy mogą być też stosowane w magazynach i sortowniach, gdzie znajduje się żywność. Są one wolne od szkodliwych substancji, w tym rtęci, a razem z odpowiednią konstrukcją lampy są kompatybilne ze standardem HACCP.

Lampy są już wyposażone diody LED, dlatego nie muszą Państwo dobierać do nich dodatkowych żarówek. To powoduje, że są one do razu przeznaczone do montażu. W sprzedaży posiadamy lampy z diodami o różnych mocach oraz temperaturach barwowych.

Lampy przemysłowe LED dostępne są w poniższych mocach:

 • lampa przemysłowa 30W
 • lampa przemysłowa 50W
 • lampa przemysłowa 55W
 • lampa przemysłowa 100W
 • lampa przemysłowa 150W
 • lampa przemysłowa 200W

 

Oferowane u nas lampy LED do dużych powierzchni są dostępne w trzech głównych barwach światła, a mianowicie białej ciepłej, neutralnej oraz zimnej. Dzięki temu mogą Państwo dopasować je indywidualnie do miejsca montażu.

Temperatura barwowa oświetlenia LED:

 • barwa biała ciepła – najbardziej przypomina światło żarówki żarowej, ma lekko żółtawy odcień, posiada właściwości odprężające i relaksujące
 • barwa biała neutralna – nazywana jest również dzienną, ponieważ najlepiej imituje kolor światła emitowanego przez Słońce, pod względem temperatury barwowej znajduje się pomiędzy ciepłą a zimną, ma uniwersalne zastosowanie, dobrze odwzorowuje barwy przedmiotów
 • barwa biała zimna – przechodzi w lekko niebieski kolor, światło zimne zwiększa koncentrację oraz aktywizuje do pracy

Lampy dostępne w naszym sklepie przeznaczone są od razu do montażu i można podłączyć je do sieci z napięciem 230 V. To powoduje, że nie muszą Państwo już tworzyć żadnych dodatkowych instalacji przeznaczonych do oświetlenia ledowego w hali lub w innej przestrzeni.

Jeżeli interesują Państwo wysokiej jakości lampy na halę produkcyjną, magazynową, przemysłową lub do innych przestrzeni, jesteśmy do dyspozycji. Dostępne w naszym sklepie produkty są przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Zachęcamy do zapoznanie się z wszystkimi modelami, a jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, pozostajemy również do dyspozycji.

 

Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie internetowym!