Lampy stołowe z abażurem 

Lampy stołowe z abażurem to eleganckie produkty, które świetnie sprawdzą się do dodatkowego doświetlenia naszego mieszkania, ale także przedszkola, czy czytelni w bibliotece. Różne modele o nietuzinkowej kolorystyce i stylowym wzorze.

Eleganckie lampy stołowe z abażurem

Lampki stołowe z abażurem to kategoria, w której znajdziemy wszystkie lampki z tkaninowym abażurem. Znajdziemy to zarówno lampy charakterystyczne dla tego działu z abażurem umieszczanym bezpośrednio na żarówce, ale również w wersji nowoczesnej. Unikatowe, futurystyczne kształty lamp stołowych z abażurem spodobają się tym którzy preferują nowoczesne wnętrza. Lampy stołowe z abażurem świetnie odnajdą się we wnętrzach w stylu angielskim. W ofercie znajdziemy zarówno te z kloszem w jednolitej barwie, ale również takie w kwiatowe subtelne wzorki. Zaletą lampek z abażurem jest ich pięknie rozchodzące się światło, które przenika przez materiałowy klosz. Dzięki różnorodnym podstawom, jak i szerokim wyborem kolorów nasze lampki stołowe z abażurem odnajdą się w każdym wnętrzu.

Różne modele lamp stołowych z abażurem

W naszej ofercie znajda Państwo lampki stołowe drewnopodobne, ale również lampki stołowe metalowe w kolorze, starego złota, srebra czy miedzi. Różne kształty i formy, które przyjmują abażury sprawiają, że świetnie odnajdą się w sypialni, salonie, kuchni, ale również w pokoju dziecka. Lampka stołowa z abażurem sprawdza się nie tylko w domowym zaciszu, ale również w miejscach takich jak przedszkole czy czytelnia w bibliotece. Zaletą tego typu lampek jest również łatwość wymiany abażura na inny. Możemy więc w łatwy sposób i niewielkim kosztem zupełnie zmienić wygląd naszej lampki. Każda z naszych lampek została przystosowana do montażu żarówki LED. W naszym sklepie internetowym zarowka-led.com posiadamy szeroki wybór źródeł światła, dzięki czemu dostosujemy moc, jak i barwę światła do naszych własnych potrzeb.