Lampy uliczne LED to nowoczesny wybór – stanowią doskonałą alternatywę dla starszej generacji lamp. Są energooszczędne, świecą jasno i intensywnie, pracują przez kilka lat, dlatego dzisiaj cieszą się one coraz większym zastosowaniem

Lampy Uliczne LED 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 69 elementów

Lampy Uliczne

Obecnie lampy uliczne LED mogą Państwo zakupić również w naszym sklepie internetowym. Dla naszych klientów przygotowaliśmy najwyższej klasy modele, które wyróżniają się przystępną ceną i nienaganną jakością.

Latarnie LED to źródła światła montowane na zewnątrz w miejscach, gdzie nie ma dostatecznej widoczności w ciągu nocy. Zazwyczaj rozstawiane są one wzdłuż ulic, ale również mają inne zastosowanie. Pierwszymi lampami stosowanymi do oświetlania ulic były lampy gazowe. Następnie doszły do nich takie modele jak lampy żarowe, świetlówki, wysokoprężne lampy rtęciowe, lampy uliczne sodowe oraz lampy metalohalogenkowe. Powyższe oprawy emitują głównie światło w odcieniu pomarańczowym. Nie jest to zbyt wydajny wybór, dlatego obecnie coraz częściej zastępowane są one przez diody elektroluminescencyjne powszechnie znane jako LED. Oświetlenie uliczne LED to najczęściej wybierany rodzaj oświetlenia, który doskonale sprawdza się jako:

  • latarnie drogowe
  • lampy parkingowe
  • latarnie miejskie
  • oprawy oświetleniowe uliczne

Zamiast wymieniać wszystkie lampy, możemy pokusić się również o wymianę samego ich źródła światła. Wtedy najlepiej zapoznać się z naszym wpisem na blogu pod tytułem „Oznaczenia żarówek LED”, tak aby wybrać źródło światła, które spełni naszego indywidualne wymagania.Oświetlenie uliczne LED

Lampy drogowe LED nie są jeszcze stosowane powszechnie na ulicach, niemniej jednak budzą one coraz większe zainteresowanie. Swoją popularność oprawy uliczne LED zawdzięczają w szczególności swojej energooszczędności, ale również posiadają wiele innych zalet. Dzisiaj diody LED są często stosowane w różnych typach lamp i chociaż są droższe od innych źródeł światła, to jednak są najbardziej ekonomicznym zakupem, który zwróci się w trakcie dłuższej pracy wielokrotnie.

Światła uliczne LED to lampy, które doskonale nadają się do użytku zewnętrznego ze względu na dużą wytrzymałość, wysoką szczelnośćoraz mocne diody LED, które zapewniają wydajne i jasne oświetlenie o szerokim zasięgu.

Lampy uliczne nowoczesne

W naszym sklepie internetowym oferujemy oświetlenie uliczne i drogowe wyposażone w najwyższej klasy diody LED. Dzięki nim lampy ledowe uliczne mogą osiągnąć skuteczność świetlną nawet 100lm/W i są one w stanie rozświetlić dużą przestrzeń, nie pobierając przy tym ogromnych ilości energii.

Laternie LED i ich największe zalety

  • najwyższej klasy diody LED - sprawdzone rozwiązanie do oświetlenia ulicznego.
  • eliptyczny rozsył światła – pozwala na uzyskanie odpowiedniego oświetlenia na drogach, ścieżkach i alejkach.
  • aluminiowy radiator – wydajnie odprowadza ciepło produkowane przez diody LED, co znacząco zwiększa ich żywotność.
  • trwała konstrukcja – lampy uliczne LED zostały wykonane z naciskiem na wytrzymałość i trwałość, dlatego są gwarancją długowiecznej pracy.
  • szczelność IP65 – wysoka klasa szczelności powoduje, że latarnia drogowa nie jest podatna na przedostawanie się do jej wnętrza wody oraz szkodliwych zanieczyszczeń.
  • odpowiedni system zasilania – pozwala na pracę w systemie 24-godzinnym i cechuje się niską awaryjnością.

Lampy uliczne energooszczędne

Jeśli chcą Państwo zakupić mocne, diodowe lampy uliczne, które doskonale sprawdzą się jako oprawy drogowe LED, to w naszym sklepie internetowym mają je Państwo na wyciągnięcie ręki. Przy składaniu zamówienia konieczne jest również określenie barwy światła, jaką mają dysponować Państwa oprawy uliczne LED. Do wyboru mamy trzy główne temperatury barwy, a mianowicie ciepłą, dzienną, czyli neutralną oraz zimną. Taki wybór sprawia, że każdy z naszych klientów wybierze odpowiedni kolor światła do własnych zastosowań.

Jeżeli interesują Państwa latarnie LED czy lampy drogowe, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i życzymy udanych zakupów. W razie potrzeby pozostajemy także do usług. Odpowiemy na wszystkie pytania zarówno drogą e-mailową, czy telefoniczną.