Lampy witrażowe stojące 

Stojące lampy witrażowe stanowią bardzo elegancki i pomysłowy sposób na dodatkowe źródło światła w Twoim salonie lub sypialni. Idealnie wkomponują się we wnętrza wykonane w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Stojące lampy witrażowe, jako dodatkowe źródło światła w naszym salonie, czy sypialni

Lampy stojące witrażowe to świetny i bardzo prosty sposób na dodatkowe źródło światła w wybranym przez nas miejscu. Witrażowa lampa stojąca to niezależne źródło światła niewymagające montażu więc łatwo przestawimy ją według naszych indywidualnych potrzeb. Witrażowe lampy podłogowe to spektakularne lampy w stylu Tiffaniego. Fantastycznie będą prezentować się w domu, ale również we wszelkiego rodzaju pensjonatach czy hotelach. Witrażowe lampy nadadzą wyrazu i charakteru każdemu wnętrzu.

Stojące lampy witrażowe to wyjątkowe produkty, które zachwycają detalami i sposobem wykonania. Masywny statyw i delikatny szklany klosz wykonany z połączenia kolorowego szkła i masy perłowej to zachwycające i bardzo efektowne połączenie, wyglądające bardzo luksusowo.

Lampy witrażowe podłogowe - niepospolite ozdoby, które świetnie wkomponują się w wygląd Twojego wnętrza

Lampy witrażowe stojące pięknie wkomponują się zarówno we wnętrza w stylu rustykalnym, jak i eklektycznym czy klasycznym. Lampa stojąca witrażowa to bardzo wygodna alternatywa dla lampki nocnej czy kinkietu. Szukając niepospolitej ozdoby, warto zainwestować w witrażowe lampy różnego typu. Oryginalne lampy, przepięknie rozpraszają światło. Witrażowe, szklane klosze wypełniają pomieszczenie ciepłym kolorowym i nastrojowym światłem.
Lampy witrażowe stojące będą ozdobą każdego salonu i dumą każdej Pani domu. Lampy posiadają wymienne źródło światła więc barwę światłą i moc dobierzemy idealnie do swoich potrzeb. W łatwy sposób nadamy klimatu naszemu mieszkaniu, wypełniając je romantycznym światłem.