Latarki Mini 

Latarki Mini to kompaktowe produkty, wyposażone w bardzo wytrzymałe obudowy, dzięki swoim wymiarom z łatwością schowają się w naszej kieszeni. Pomimo niepozornych wymiarów, dysponują bardzo dobrą jakością i mocą światła.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Latarki Mini - małe lampki o kompaktowych wymiarach

Małe latarki to kompaktowe źródła światła, które z łatwością zmieszczą się do naszej kieszeni, czy posłużą jako brylok do kluczy. Latarki kompaktowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów (aluminium, lub tworzywa sztucznego) przez co są bardzo wytrzymałe i odporne na trudne warunki. Każda z nich posiada podwyższoną klasę szczelności i jest odporna na wysoką wilgotność powietrza. Zasilane bateryjnie, doskonale sprawdzą się do lekkiego doświetlenia małych powierzchni, i ich źródło zasilania jest bardzo proste w wymianie i dostępne w większości sklepów.

Kompaktowe latarki - praktyczny brylok o zadziwiającej mocy świetlnej

Latarki Mini zostały wyposażone w wysokiej jakości diody LED (m.in Nichia) i pomimo maleńkich wymiarów zaskoczą swoją mocą świetlną. Doczepiane do kluczy, mogą doświetlić nam pewne punkty, w każdej niespodziewanej sytuacji. Kompaktowe latarki doskonale sprawdzą się:

  • do pomocy w znalezieniu kluczy w torebce lub innych drobiazgów
  • jako dodatkowe źródło światła, które zawsze można mieć przy sobie
  • awaryjne źródło światła, które w przypadku braku prądu, zawsze będziesz mieć przy sobie