Latarki ręczne 

Latarki ręczne są odpowiedzią na potrzeby współczesnych klientów. Doskonale sprawdzą się w codziennym użytku, kiedy główne oświetlenie z jakichś przyczyn nie jest dostępne.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 34 elementów

Latarki ręczne - nowoczesne i komfortowe źródła bezprzewodowego oświetlenia

Ręczne latarki stanowią odpowiedź na domowe, jak i specjalistyczne potrzeby naszych klientów. Latarki ręczne doskonale sprawdzają się w codziennym użytku, a ich smukła, kompaktowa obudowa sprawia, że bardzo dobrze leżą w dłoni i są łatwe w sterowaniu. Nasze latarka ręczna w zależności od wybranego modelu może świecić bez podłączonego zasilania od 30 minut do nawet 100 godzin. Latarki możemy podzielić na dwa typu, ze względu na rodzaj zasilania

  • Latarki ręczne akumulatorowe

Są to latarki wyposażone w wewnętrzne akumulatorki najwyższej jakości. Możemy je ładować za pomocą zwykłej ładowarki sieciowej lub podczas podróży używając ładowarki samochodowej. W większości są znacznie bardziej wydajne, a ich światło mocniejsze od tych zasilanych bateryjnie.

  • Latarki ręczne bateryjne

Są to lampki, do których zasilania w zależności od modelu użyjemy dwóch baterii AA lub trzech AAA. Tego typu źródło zasilania jest bardzo łatwo dostępne w każdym kiosku, markecie, czy sklepie na naszym osiedlu. Możemy zaopatrzyć się w rezerwowe baterie, które w łatwy sposób wymienimy i nasza latarka ręczna będzie mogła świecić przez bardzo długi czas.

Wszystkie latarki ręczne dostęone w naszej ofercie zostały wyposażóne w wygodną i wytrzymałą obudowę dzięki czemu są wygodne w obsłudze i odporne na trudne warunki. Każda latarka jest nowa i posiada gwarancję producenta.