Zarówka LED MR16 12V 18xSMD 5630 biała ciepła

LED Żarówki MR16

Żarówki MR16 dostępne w naszym sklepie są tworzone z wykorzystaniem technologii SMD, która zapewnia niezwykłą trwałość i wytrzymałość żarówki. Oferowane przez nas żarówki wyróżniają się bardzo niską ceną, przy zachowaniu ogromnej oszczędności energii – koszty użytkowania żarówek są naprawdę śmiesznie niskie. Żarówki wyposażone są w odpowiednie certyfikaty i nie zawierają rtęci. Bardzo dużą zaletą jest również szeroki kąt świecenia żarówki, a także odporność żarówki na wilgoć, kurz i wstrząsy mechaniczne

Zarówka LED MR16 12V 18xSMD 5630 biała ciepła

20,98 PLN netto
25,81
PLN brutto
Napięcie (V):12 DC/AC
Moc (W):5
Trzonek (gwint):MR16
Srumień świetlny (lm):480
Barwa Światła:Biała ciepła
Temperatura Barwowa (K):3000-3500 K
Kąt Świecenia (°):120
Wysokość (mm):50
Szerokość (mm):46
Ilość LED (diod):18
Typ Diody:SMD 5630
Certyfikat:CE, RoHS

Zalety żarówki
Prezentowana żarówka odznacza się rewelacyjną mocą świetlną. Użycie nowoczesnych diod SMD 5630 sprawia że światło jest mocne i równomiernie rozproszone. Jej ogromna wydajność i skuteczność świetlna znajduje potwierdzenie w parametrach. Strumień świetlny tej żarówki to aż 480 lumenów. Biorąc pod uwagę że pobór prądu to jedynie 5W, łatwo można obliczyć że efektywność żarówki to aż 96 lm/1W. Dzięki temu żarówka LED z powodzeniem zastąpi energochłonne źródła światła o mocy 50W ( żarówki żarnikowe czy  popularne halogeny), dając Państwu oszczędność energii sięgającą nawet 95%. Zakup tej żarówki to inwestycja która szybko się zwróci.

Przetwornica CCD
Zastosowanie innowacyjnej przetwornicy CCD sprawia że żarówka LED jest odporna na  spadki i wzrosty napięcia w sieci. Światło nie drży i nie migocze. Diody LED (wrażliwe na różnice napięcia) są odporne na przepięcia i będą świecić bezawaryjnie przez  długi czas. Tolerancja napięcia 115-250V.


Żywotność
Zastosowanie najwyższej jakości diod i mocna hermetyczna obudowa sprawia że ten produkt jest bardzo trwały i odporny. Żywotność prezentowanej żarówki to nawet 50 000 godzin pracy.  Częste włączanie i wyłączanie nie wpływają na żywotność żarówki. Żarówka starannie wykonana z materiałów najwyższej jakości. Radiator w formie aluminiowego ożebrowania doskonale oddaje ciepło. Diody osłonięte są od pyłu i mechanicznych uszkodzeń szybką


Barwa światła
Światło o temperaturze  3000-3500K odznacza  się białą ciepłą barwą. Podobną do tych jaką mają tradycyjne żarówki Edisona. Światło naszej żarówki idealnie oddaje naturalne kolory i nie męczy wzroku. Nie wpływa na samopoczucie i pozwala sie zrelaksować. Ciepła barwa światła jest doskonała zarówno do pokoi salonów czy kuchni jaki i do pomieszczeń biurowych, sal bankietowych czy hal produkcyjnych.
Kąt świecenia to żarówki LED to 120° (tradycyjny halogen ma kąt świecenia 60°).

Zastosowanie
Żarówka spełnia wszystkie wymagania ogólne dotyczące bezpieczeństwa oraz zamienności żarówek do ogólnych celów oświetleniowych określone w normie PN-EN 60432-1:2001. Została wykonana według obowiązujących standardów dla typowych żarówek z żarnikiem wolframowym z gwintem MR16 zasilanych napięciem 12V. Konstrukcja żarówki pozwala na bezproblemową wymianę niewymagającą żadnych dodatkowych adaptacji istniejącego oświetlenia. Żarówka pasuje do większości standardowych opraw dostępnych na rynku przystosowanych do żarówek z gwintem MR16.

Żarówki przystosowane są do zasilania napięciem stałym lub zmiennym 12V. Do zasilania żarówek LED 12V nie należy stosować zasilaczy elektronicznych. Zalecane jest zastosowanie zasilaczy transformatorowych lub impulsowych stabilizowanych o podanym zakresie pracy od 0W.

 

            Sprzedawane przez nas produkty są certyfikowane oraz sfotometrowane. Gwarantujemy że przedstawione parametry są prawdziwe. Wysoka jakość oraz bezpieczeństwo dla zdrowia potwierdzona  jest certyfikatami CE oraz RoHS. Prezentowana żarówka posiada najwyższą klasę energooszczędności - A.  

Oświetlenie LED to najbardziej ekologiczna i przyjazna dla zdrowia technologia, Żarówka LED nie posiada związków rtęci oraz nie emituje szkodliwego promieniowania UV i IR. Jest to ważne gdyż stosując oświetlenie LED nie narażamy zdrowia naszych najbliższych. 

Wysoka energooszczędność i żywotność sprawia że oświetlenie jest przyjazne dla środowiska naturalnego, a sama technologia bardzo pro-ekologiczna.


WSTECZ
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach w naszej ofercie, subskrybuj newsletter.