Listwy LED 12V 

Listwy LED 12V to zamiennik standardowych taśm LED o dużo większej mocy świecenia i zdecydowane grubszym podkładzie PCB. Wyposażone w nowoczesne, wyselekcjonowane diody LED są gwarancją długiego i bezawaryjnego oświetlenia.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Sztywne Listwy LED 12V o grubym podkładzie PCB

Listwy LED 12V to nowoczesne produkty, które swoją jakością i mocą świetlną, zdecydowanie przewyższają nawet najmocniejsze taśmy LED. Jest to bardzo często wybierany typ oświetlenia, do stworzenia własnych lamp oświetleniowych w oparciu o aluminiowe profile architektoniczne. Sztywne paski LED 12V zostały wyposażone grube PCB, które zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła, oraz dwustronną taśmę 3M pozwalającą na bezpieczny i trwały montaż naszego oświetlenia. Sztywne listwy LED 12V to często wybierane źródło światła do oświetlenia:

  • powierzchni użytkowej
  • podwieszanych sufitów
  • ścianek, półek i wnęk
  • pomieszczeń roboczych
  • reklam
  • ekspozycji sklepów

Listwy Ledowe 12V - rodzaje i możliwości

W naszym sklepie internetowym sztywna listwa LED 12V dostępna jest w długości 50cm i o trzech różnych temperaturach barwy. Każda z listw posiada z obu stron szpilkowe wyjścia, które pozwolą nam na szybkie połączenie dwóch odcinków, czy podłączenie ich do zasilacza LED 12V. W sklepie Żarówka LED znajdą Państwo:

Pamiętajmy, aby do zasilania listwy LED 12V używać jedynie zasilaczy LED stabilizowanych o stałym napięciu 12V. Użycie zasilaczy elektronicznych może powodować znacznie krótszą żywotność naszego oświetlenia, jak i spowodować szybkie jego uszkodzenia. Jeśli masz problem z dobraniem odpowiednich akcesoriów do swojej instalacji, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod numer: 531 344 300.