Listwy LED 24V 

Sztywne listwy LED 24V to paski ledowe o grubym podkładzie PCB i wyselekcjonowanych diodach LED. Listwy o długości 50cm, bardzo wydajne i trwałe zarówno w świeceniu, jak i w instalacji. Dostępne w trzech barwach światła, różnych temperaturach barwy.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Sztywne Listwy LED 24V - odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów oświetleniowych.

Instalacje oświetleniowe w oparciu o zasilanie 24V są coraz częściej stosowanym typem instalacji wśród klientów, z powodu ograniczenia ilości pobieranej energii, jak i większym możliwościom doboru odpowiedniej mocy LED. Listwy LED 24V to bardzo wydajne źródło światła, które zasilimy stałym napięciem o wartości 24V. Wyposażone w 70 wyselekcjonowanych diod LED na 50cm odcinku stanowią znacznie wydajniejszy od taśmy LED i odporny na spadki napięcia pasek ledowy. Sztywna listwa LED 24V o długości 50cm zapewnia mocne światło o mocy aż 2040lm/m.

Listwy LED 24V zamontowane w profilu aluminiowym do taśm LED

Sztywne listwy ledowe 24V są bardzo często wybierane przez naszych projektantów do stworzenia mocnych lamp oświetleniowych z profili architektonicznych LED. Sztywny pasek LED 24V sam w sobie posiada gruby podkład PCB zapewniający odpowiednie odprowadzanie ciepła, a dodatkowe użycie profilu aluminiowego pozwoli na jeszcze lepsze jego chłodzenie, dodatkowo ochroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i automatycznie przedłuży jego żywotność. Używając szerokich profili architektonicznych, będziemy mogli równomiernie zamontować nawet 6 pasków LED, co zapewni nam odpowiednią ilość światła do oświetlenia powierzchni domowych, jak i przemysłowych.
Listwy ledowe 24V podobnie jak taśmy możemy kontrolować za pomocą dedykowanych sterowników LED 24V. Dzięki użyciu odpowiedniego kontrolera możemy:

  • ściemnić i rozjaśnić światło
  • włączyć lub wyłączyć naszą lampę
  • ustawić jeden z programów świecenia sterownika
  • ustawić automatyczne załączenie i wyłączanie się lampy