Moduły LED Samsung to hermetycznie zabudowane diody LED z klasą szczelności IP68. Idealne do oświetlenia zewnętrznego i odporne nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

Moduły LED do reklam 

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Moduły LED

Moduły ledowe to diody LED zamknięte w hermetycznej obudowie, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Wyposażone w nowoczesne i niezawodne diody LED Samsung stanowią idealny wybór do trwałego i długowiecznego oświetlenia. Moduły LED do reklam są bardzo często spotykanym produktem do oświetlenia: mebli, ogrodów, reklam, fontann i oczek wodnych, czy sufitów podwieszanych. Ich specjalna konstrukcja sprawia, że moduł LED Samsung możemy zamontować praktycznie wszędzie. Wszystkie moduły diodowe zostały wyposażone w dwustronną taśmę 3M oraz otwory na wkręty montażowe. Możemy je zarówno przykleić, jak i trwale oraz stabilnie zamocować za pomocą śrub. Wysoką jakość modułów LED IP68 potwierdza ich producent udzielający na produkty aż 5-letniej gwarancji.

Moduł LED Samsung - rodzaje

Moduł reklamowy to uniwersalny produkt, który znajdzie swoje zastosowanie zarówno w oświetleniu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Jest to bardzo częsty wybór projektantów tworzących różnego rodzaju reklamy ledowe. Reklama LED dwustronna nie tylko znakomicie się prezentuje, ale również jej zużycie energii nie jest zbyt wysokie, ponieważ jest wykonana w 100% z energooszczędnej technologii.

Moduł LED 12V występuje w wielu rodzajach. Oto podstawowe z nich:

  • Moduł LED 4xSMD - najmocniejsza wersja, wyposażona w 4 diody LED. Dostępna w barwie białej ciepłej i zimnej.
  • Moduł LED 3xSMD -najczęściej wybierana wersja przez naszych klientów. Dostępna zarówno w barwie białej ciepłej, jak i różnych temperaturach barwy zimnej. Jest to jedyny model dostępny zarówno w wersji z różnym kolorem światła, jak i RGB.
  • Moduły LED Samsung Diffusion - specjalna wersja modułu, wyposażona w specjalną soczewkę. Pełni ona funkcję klosza, dodatkowo rozprasza światło i polepsza ogólny wygląd modułu.
  • Moduły LED 2xSMD - najmniejszy dostępny model, wyposażony w dwie diody LED SMD. Idealny w miejscach, w których mamy małą powierzchnię montażową i nie potrzebujemy zbyt mocnego oświetlenia.

Moduł reklamowy

Moduł LED RGB, jak i wersja z jednokolorowym światłem zasilana jest bezpiecznym prądem o napięciu 12V. Oznacza to, że decydując się na moduły LED, musimy wybrać do nich także odpowiedni zasilacz, czyli taki, który jest dedykowany do nowoczesnej technologii LED. Ogromną zaletą oświetlenia 12V jest ich wiele możliwości sterowania i swoboda w doborze systemu. Podobnie jest w przypadku modułów LED, które możemy swobodnie ściemniać, rozjaśniać lub zmieniać jego barwę światła. Wszystko to osiągniemy przy pomocy wielu dostępnych na rynku sterowników i ściemniaczy LED. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby moduły ledowe były częścią większego systemu podzielonego na strefy oświetlenia. Tutaj polecamy w szczególności system sterowania Mi-Light, który pozwoli nam na podział naszego oświetlenia nawet do 99 stref i sterowanie nim za pomocą jednego pilota, czy sterownika naściennego.

Moduły LED, podobnie jak taśmy ledowe są znakomitym sposobem do stworzenia intuicyjnego i nowoczesnego oświetlenia. Moduły ledowe są zdecydowanie lepszym pomysłem na oświetlenie LED zewnętrzne, ale doskonale poradzą sobie również w oświetleniu wewnętrznym. Ich specjalna konstrukcja sprawia, że nie potrzebują żadnych zewnętrznych profili do odprowadzania ciepła, a możemy montować je bezpośrednio na powierzchni.